Valorant rank yükselmiyor

Yeni sezonda arkadaşımla hızlı bir şekilde altına çıktık, aynı hızda geri düştük. Karşımıza plat 3 mü dersin nasıl oyuncular geliyor. Ne olduda bu haldeyiz çözemedik...
Hızlı bir şekilde çıkarsanız oyun karşınıza plat falan atıyor ama eğer ona rağmen kazanırsanız rank atlarken 2-3 rank birden atlatıyor. Smurfleri engellemek için yapılmış bir sistem, ondan dolayı karşınıza öyle adamlar geliyor.

Bende bu sezon Gold 2'ye kadar çıktım ancak Silver 3'e geri düştüm. Karşıya sürekli plat 3 ve dia geliyor :(
Hatta dün girdik yeni plat 2 adam geldi 2 tane. Ben bir maçta bu kadar zorlandığını hatırlamıyorum. Sınırlarımı zorladım o maçta, bir yerlerimden ter aktı ama yine de yenildik. Adam o kadar tecrübeli ve hatasız oynuyorki yapabileceğim hiçbir şey yok.

Eskiden kullanığım mouse 400 DPI idi şu an 800 DPI kullanıyorum mecburen farem bozulldu bende kendi sensimi 2'ye böldüm böyle idare etmeye çalışıyorum şu an eskiden daha fazla yapabiliyordum.
Ben eskiden 0.4 800 dpi oynuyordum ama sonradan farkettim ki ben oynarken kolumu değil bileğimi oynatıyordum. Yani ben bilek oyuncusuydum ve sensim o yüzden düşük kalıyordu. Sonra bunu farkedip sensimi 0.78 yaptım ve 800 dpi ile gayet rahat oynuyorum. Sen de kendini keşfetmelisin, yoksa ilerleyemezsin. Ben bunu keşmetmesem neden vuramıyorum diye çıldırırdım ama şu an mükemmel flickler atabiliyorum.
Hatta dün girdik yeni plat 2 adam geldi 2 tane. Ben bir maçta bu kadar zorlandığını hatırlamıyorum. Sınırlarımı zorladım o maçta, bir yerlerimden ter aktı ama yine de yenildik. Adam o kadar tecrübeli ve hatasız oynuyorki yapabileceğim hiçbir şey yok.
Plat 1-2 arası bana da geliyor gayet zor. Ama zaten o kadar ilerlerdiyseniz 5 pre girmeniz gerekli. Karşıya hep 5 pre geldiği için kaybedersiniz. Valorantta SoloQ yok.

@Efeyxa

Bende Katar Pro var ama daha oturaklı bir model kullanmak istiyorum. Ara sıra serçe parmağın farenin altına girebiliyor. (Fareyi sağa doğru hareket ettirirken)

Bunun gibi.

Geri
Yukarı