Çözüldü Valorant tam ekran donma sorunu

• Konuyu başlatan quAch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 21B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quAch

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün oyuna güncelleme geldikten sonra tam ekrana geçince donma sorunuyla karşılaştım. Daha dün güncelleme gelene kadar rahat bir şekilde tam ekranda oynayabiliyordum. Birkaç video izledim, genel pnp monitör devre dışı bıraktıktan sonra yapmayı deneyin dediler fakat olmadı. Sildim tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı. Ekran görüntülerini aşağıya bırakacağım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :))

Ekran Görüntüsü (8).png
Ekran Görüntüsü (9).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Geçen Driver Booster'dan ekran kartı güncelleştirmesini yaptım. Yine aynı sorunu verdi. Tekrar format attım çözüldü tekrar. Farklı farklı nedenlerden kaynaklı olabiliyor.
Windows 10'un güncellemesi yüzünden oluyor Win 8.1 de oynuyorum ben 24 Haziran'da Win 11 bekle o zaman duzelebilir ya da Win 8.1 kur.
Hocam başka bir yol yok mu ya. İnternet sıkıntısı çekiyorum. Telefondan bağlanıyorum internete. Format atmam, başka bir işletim sistemi kurmam çok zor. Ve o zaman bu sorun Riot'tan kaynaklı değil. Boşuna yama beklememeliyim o zaman. İşim çok zor. :(

Hocam başka bir yol yok mu ya. İnternet sıkıntısı çekiyorum. Telefondan bağlanıyorum internete. Format atmam, başka bir işletim sistemi kurmam çok zor. Ve o zaman bu sorun Riot'tan kaynaklı değil. Boşuna yama beklememeliyim o zaman. İşim çok zor. :(

Biyerden internet bul kanka.

Valorant'i nasıl oynuyorsun teli mi bağliyon.

Sil süpür salla kazan vs yap belki net gelir.

Sil süpür salla kazan vs yap belki net gelir.
Dostum bir yerden internet bulabilsem keşke. Maalesef yok. Telefonun internetinden bağlandığımı söylemiştim. Format atarsam yeniden her şeyi kurmak çok fazla internet götürür. Keza Windows 8.1 indirirsem de. Sadece Valorant 20gb'a yakın

Dostum bir yerden internet bulabilsem keşke. Maalesef yok. Telefonun internetinden bağlandığımı söylemiştim. Format atarsam yeniden her şeyi kurmak çok fazla internet götürür. Keza Windows 8.1 indirirsem de. Sadece Valorant 20GB'a yakın.

Valorant 7.5 GB indirme yapiyor sonra indirdigini kuruyor öyle 16 GB yer kaplıyor.
Valorant'i yeniden indirmek zorunda değilsin.
Önceki Windows'un üzerine kur windows.old klasöründen yeniden alırsın.

Merhabalar hatanın kalıcı çozümünü buldum. Tek kalıcı çözüm işletim sisteminizi Windows 8.1 yapmak. Bu sorun Windows 10'un mal güncellemelerinden kaynaklıymış. Şu an düşük ayarlarda sabit 120FPS oynuyorum.

Yıllardır 7 ve 8.1 kullanıyorum daha yeni 10'a geçtim :(.

Geri
Yukarı