Çözüldü Valorant "The following components required to run this program" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TrashXIV

Zeptopat
Daha fazla  
Screenshot_1.png

Bu hatayı alıyorum. Forumdaki diğer çözümleri denedim ancak bir sonuca varamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Bunu kurun. Olmazsa rapor paylaşın.

Çözüm
Directx Aracını indirdim
Process Monitör hata raporu için de hangi exeyi seçmem gerekir yardımcı olursanız sevinirim

VALORANT.exe'yi mi yoksa EpicClient.exe'yi mi
VALORANT.exe için rapor alınmış diğer konularda. Siz de onun için alın. Olmazsa başka exe'leri de deneriz.
tamamdır
VALORANT.exe için rapor alınmış diğer konularda. Siz de onun için alın. Olmazsa başka exe'leri de deneriz.
Sebebini anlayamadığım bir şekilde oyun hiç sorunsuz açıldı
Konuda bir çözüm olmadığından konuyu silme şansımız var mı

Son düzenleme:
DirectX aracını kurduktan sonra sorun çözülmediyse mesajımı çözüm olarak işaretlemeyin. Ama sorununuz çözüldüğü için konuyu çözüldü olarak işaretlemelerini isteyebiliriz moderatörlerden. Sorun yok.

DirectX aracını kurduktan sonra sorun çözülmediyse mesajımı çözüm olarak işaretlemeyin. Ama sorununuz çözüldüğü için konuyu çözüldü olarak işaretlemesini isteyebiliriz moderatörlerden. Sorun yok.

DirectX aracını kurduktan sonra sanırım yeniden başlatmam gerekiyordu, yeniden başlatınca sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı