Valorant TR kitlesi

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Belki Sosyal'de yüzlerce bu konudan açıldı ama her zamankinden daha garibini paylaşacağım sizinle. Öncelikle aşağıdaki müziği açın ve öyle okuyun, daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dün gece saat 4 sularında arkadaşımla oyuna girdik, takımda bir kız ve onun yancısı kalın sesli bir "errkek" vardı. Her neyse benim arkadaş biraz boş yapan birisi, çok iyi boş yapar eğleniriz. Takıma mikrofon basıp yaptığında bu "errkek" çıkıp "boş yapma takımda kız var terbiyeni takın" dedi, terbiyesizlik yapmamıştık. :D Tabii ben oradan çıkıp "ne yapayım kız varsa? Umurumda mı sence? Kız olması beni ilgilendirmiyor." gibisinden küfürlü konuştum, tabii "errkek" bundan önce durduk yere ailevi değerlere sövüyordu. Bilgi aktarıyorum "b kuruyor" diye ama küfür ediyordu, köylü falan diyordu. Neyse daha da ilerledi işte terbiyeni takın demeye devam etti. En sonunda kız çıkıp "sus artık aptal evladı" gibisinden konuştu, ben ona da sövdüm "mutele geç kendini ne sanıyorsun? Tepemin tasını attırma ikinizde birbirinizden betersiniz aptal evlatları" gibi bir sürü cümle kurdum. Adam hala "kıza karşı böyle konuşamazsın" diyordu. Adam çok fazla ailevi değerlere iğrenç bir şekilde sövüyordu, kızın bundan hoşlandığı açıktı. Kısacası ikisi de çok garip insanlardı, ilk başlarda kendimi bozmadım sakin bir dille uyardım ama devam etti.

Kız küfür etmişti zaten, ona sövmem gereksiz değildi. Neden böyle insanlar var? Kızların ne ayrıcalığı var? Neden bir kız var diye kendimi farklılaştırmalıyım ki, kızla benim aramdaki tek fark onun y kromozomuna sahip olmaması. Yani tabii fiziksel ve biyolojik olarak farklılıklarımız var, onları katmıyorum. Genelleme yapmıyorum, sadece burada anlattığım ikiliden ve bunlar gibi davranan kızlardan bahsediyorum. Umarım kendimi iyi ifade edebilmişimdir, yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Yanında kız olunca erkekliğine 2-3 adet r harfi eklenen insanlar sadece oyunda değil çoğu yerde de mevcut.

Valorant kitlesinden zaten normal oyun beklenemez. Adamlar küfür etmek ve küfür yemek için oynuyorlar resmen. Yaşı küçük olup karşısındaki insanlara sövenleri hiç söylemiyorum. 😀
En nefret ettiğim tip. Yanında bir kız olunca dağa taşa bile sığamayan ama zihniyet olarak sığ olan insanlardır bunlar. Alacaksın bunu kızın yanında iki döveceksin. Sonra da üstünde ayaklarınla zıplayacaksın.

Geri
Yukarı