Valorant TR kitlesi

Rainbow oynuyorum en temizi oyun ücretli olduğu için aptal bir kitle yok oyunda size de tavsiyem Valorant'ı bırakmanız.

Rainbow'da daha kötü bir kitle var. Riot'un ki kadar bozuk mu değil mi tartışmasına rahatlıkla girilir. Ranked girmemişsiniz daha sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ranked girin, oyunu ilk maçınızda silersiniz. Aman 5 kişi olmadan girmeyin ranked. Diamond ve Platinium hile kaynıyor zaten. Hızlı maç girin, hem kısa hem de eğlenceli.

Solo rank giriyorum her maç en az 7-8 vuruyorum takıma troller geliyor kaybediyorum:D Gold 3'den bakır 2'ye düştüm :D ama Valorant'taki kadar troll yok.

Solo rank giriyorum her maç en az 7-8 vuruyorum takıma troller geliyor kaybediyorum:D Gold 3'den bakır 2'ye düştüm :D ama Valorant'taki kadar troll yok.

Ben arkadaşımın gelmesine varken 1 el gireyim dedim, takım arkadaşlarıma hem maçta hem oyun sonunda menüdeyken öyle bir sövdüm ki bir daha ranked girmemeye yemin ettim. En sonunda arkadaşım zor ikna etti, sonra o da neredeyse oyunu siliyordu. Unranked ise aynı b*kun laciverti. Dediğim gibi minimum 3 kişi girebilirseniz kazanırsınız ama üstlerde hile var. Keşke yeni gelen haritaları hızlı maçta da olsaydı. İlk başladığımdaki Köşk haritası çok güzeldi. Gerçi güncellemeden sonra da güzel. Eğer Köşk gelirse benim en iyi taktiğim garaj kapısını Thermite + Thatcher ile patlatmak. Aynı taktik Konsolosluk haritasında da işe yarıyor.

1 kızın peşinden 20 erkek koştuğu için kız kendisini, bulunmaz hint kumaşı zannediyor.
Böyle kızları görürseniz, sövmeyin sadece yüz vermeyinki anlasınlar, her erkek denyo değil.
Erkek olanları da sadece gıcık edin, gene sövmeyin, onlar ne söylerse söylesin, siz insanları sadece sinirlerini bozunki, oturduğu yerde kudursun.

Çok haklı bir yazı erkeklerin bazıları kızları neredeyse ilahlaştırdığı için (abaza tayfa), bazı kızlarında bir tarafları kalkıyor tabiri rica etse. Böyle insanlara yüz vermeyin muteleyin geçin. Kazanan beyefendi erkek olacaktır elbet siz kaliteli bir insan olmanıza bakın.
Belki Sosyal'de yüzlerce bu konudan açıldı ama her zamankinden daha garibini paylaşacağım sizinle. Öncelikle aşağıdaki müziği açın ve öyle okuyun, daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dün gece saat 4 sularında arkadaşımla oyuna girdik, takımda bir kız ve onun yancısı kalın sesli bir "errkek" vardı. Her neyse benim arkadaş biraz boş yapan birisi, çok iyi boş yapar eğleniriz. Takıma mikrofon basıp yaptığında bu "errkek" çıkıp "boş yapma takımda kız var terbiyeni takın" dedi, terbiyesizlik yapmamıştık. :D tabii ben oradan çıkıp "ne yapayım kız varsa? Umurumda mı sence? Kız olması beni ilgilendirmiyor." gibisinden küfürlü konuştum, tabii "errkek" bundan önce durduk yere ailevi değerlere sövüyordu. Bilgi aktarıyorum "b kuruyor" diye ama küfür ediyordu, köylü falan diyordu. Neyse daha da ilerledi işte terbiyeni takın demeye devam etti. En sonunda kız çıkıp "sus artık aptal evladı" gibisinden konuştu, ben ona da sövdüm "mutele geç kendini ne sanıyorsun? Tepemin tasını attırma ikinizde birbirinizden betersiniz aptal evlatları" gibi bir sürü cümle kurdum. Adam hala "kıza karşı böyle konuşamazsın" diyordu. Adam çok fazla ailevi değerlere iğrenç bir şekilde sövüyordu, kızın bundan hoşlandığı açıktı. Kısacası ikisi de çok garip insanlardı, ilk başlarda kendimi bozmadım sakin bir dille uyardım ama devam etti.

Kız küfür etmişti zaten, ona sövmem gereksiz değildi. Neden böyle insanlar var? Kızların ne ayrıcalığı var? Neden bir kız var diye kendimi farklılaştırmalıyım ki, kızla benim aramdaki tek fark onun y kromozomuna sahip olmaması. Yani tabii fiziksel ve biyolojik olarak farklılıklarımız var, onları katmıyorum. Genelleme yapmıyorum, sadece burada anlattığım ikiliden ve bunlar gibi davranan kızlardan bahsediyorum. Umarım kendimi iyi ifade edebilmişimdir, yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada müzik için çok teşekkür ederim gaza getiriyor insanı :).

Ben arkadaşımın gelmesine varken 1 el gireyim dedim, takım arkadaşlarıma hem maçta hem oyun sonunda menüdeyken öyle bir sövdüm ki bir daha ranked girmemeye yemin ettim. En sonunda arkadaşım zor ikna etti, sonra o da neredeyse oyunu siliyordu. Unranked ise aynı b*kun laciverti. Dediğim gibi minimum 3 kişi girebilirseniz kazanırsınız ama üstlerde hile var. Keşke yeni gelen haritaları hızlı maçta da olsaydı. İlk başladığımdaki Köşk haritası çok güzeldi. Gerçi güncellemeden sonra da güzel. Eğer Köşk gelirse benim en iyi taktiğim garaj kapısını Thermite + Thatcher ile patlatmak. Aynı taktik Konsolosluk haritasında da işe yarıyor.
Rainbow oynamaya devam ediyorsan oynayabiliriz birlikte istersen.

TR kızından ne beklersin ki?
Rainbow'da daha kötü bir kitle var. Riot'un ki kadar bozuk mu değil mi tartışmasına rahatlıkla girilir. Ranked girmemişsiniz daha sanırım.
Copperdan yeni çıktık. Osmanlı gibi düştük ama bronz 5 olduk şuan.

Takıma gelenler Türk olduğumuzu öğrenince direkt kebap falan diyor. Şu ana kadar 96 ranked attık ama öyle çok kanser gelmedi. 1-2 troll geldi o kadar. Ama Valorant harbi daha kötü buna her türlü eminim.
Hocam thatcher sürekli banlanıyor. Arkadaşım zero alıp falan kırıyor kaid elektriğini öyle şeyler geliştirdik ki aklın durur :D IANA ile lojistik falan da veriyorum bazen. Dün gece OSA açtım bakalım ne olacak.

Öyle böyle R6 en güzel ranked oyundur. Yeter ki takım olsun.

Son düzenleme:
TR kızından ne beklersin ki?

Copperdan yeni çıktık. Osmanlı gibi düştük ama bronz 5 olduk şu an.

Takıma gelenler Türk olduğumuzu öğrenince direkt kebap falan diyor. Şu ana kadar 96 ranked attık ama öyle çok kanser gelmedi. 1-2 troll geldi o kadar. Ama Valorant harbi daha kötü buna her türlü eminim.

Hocam thatcher sürekli banlanıyor. Arkadaşım Zero alıp falan kırıyor kaid elektriğini öyle şeyler geliştirdik ki aklın durur :D ıana ile lojistik falan da veriyorum bazen. Dün gece osa açtım bakalım ne olacak.

Öyle böyle R6 en güzel ranked oyundur. Yeter ki takım olsun.

Katılıyorum 5 kişi girdiğinizde oyun çok güzel oluyor kaid mainim aşırı güzelim taktikler yapılıyor kaid ile hele bir de silahı yok mu uff yarın yeni sezon geliyor Full r6s kasacağım.

Geri
Yukarı