Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soruşturma başlatıldı unsurlar toplanıyor şu anda gerekli kanıtlar elde edildikten sonra adli merciler devreye girecek sonrası malum zaten. Yani Riot Games ile irtibata geçildiğinden bahsediliyor oradan gerekli LOG bilgileri IP bilgileri bilgisayar bilgileri alındığı yönünde.Eki Görüntüle 1175299
Hocam bunları birde internette yayarsanız çok güzel olur.

Hocam bunları bir de internette yayarsanız çok güzel olur.

Tamamı ile olay sonuçlansın ardından o işlemi yapacağım zaten Facebook Valorant grupları YouTube videosu vesaire ki YouTube'da bu tarz videolara çok rastlıyorum milletin kafasında şu var ben söverim ederim yaparım bana bir şey olmaz n/h olmaz sonuçlansın herkesin kulağına küpe olur.

Tamamı ile olay sonuçlansın ardından o işlemi yapacağım zaten Facebook Valorant grupları YouTube videosu vesaire ki YouTube'da bu tarz videolara çok rastlıyorum milletin kafasında şu var ben söverim ederim yaparım bana bir şey olmaz n/h olmaz sonuçlansın herkesin kulağına küpe olur.
Aynen hocam adkanızdayım devam böyle 😎. Bu arada bu kaçıncı açtığınız dava?

Merhaba şimdi konunun altına gelirler "ooo devlet onlarla mı uğraşacak boşa uğraşırsın." yok işte gidip IP'den nereden bulacaklar yok random nick kullanıyorlar arkadaşlar, hiç merak etmeyin öyle bir buluyorlar ki sadece biraz zaman alıyor hepsi bu. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Aşağıdaki video linklerinden izleyebilirsiniz. Sonuçlar geldikçe konuyu sürekli güncelleyeceğim. Bu arada daha önce de bu tarz konularda dava ettiğim kişiler hem maddi hem manevi para cezasına çarptırıldılar. Normal de buraya konu açmayacaktım ama bu şekilde bu tavırlarda kendilerine ulaşılmaz zannedenler bu arkadaş bizzat ceza aldığı zaman buraya ekleyeceğim ondan sonra tekrar düşünmelerine fırsat olacak :) konu resimlerini paylaşıyorum ki olayın ne kadar iğrenç olduğunu görün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1165800

Eki Görüntüle 1165801

Eki Görüntüle 1165802

Eki Görüntüle 1165803

Normalde böyle tipler çok olduğu için takmazdım ama Allah'a sövenleri gerçekten anlamıyorum. Keşke bu yazdıklarını annesi görse de bir güzel şamarı koysa. Düşünsene sen çocuğuna vakit geçirsin diye PC alıyorsun çocuk Allah'a sövüyor.

4.cüsü normal küfür müydü? Normal küfür edenle uğraşmanıza gerek yok bence ama bu konudaki adam ya da çocuğun iyi bir ceza alması lazım.

1 tanesi sanal hırsızlık ( oyun karakteri ) çalınması diğer 3'ü küfür hakaret vesaire.

Çokta iyi olmuş ellerinize kollarınıza sağlık. Böyle tiplere bunların yapılması şart oldu artık her yerde böyle geziyorlar sanki bir şey olmayacakmış gibi.

Çok da iyi olmuş ellerinize kollarınıza sağlık. Böyle tiplere bunların yapılması şart oldu artık her yerde böyle geziyorlar sanki bir şey olmayacakmış gibi.

Hayır bir de forum da şu tipler var yazık kafana senin küfür için dava mı açılır :)

Hayır bir de forum da şu tipler var yazık kafana senin küfür için dava mı açılır :)

Onlara da ders olsun. Bu tarz konular açıldığında hep dava açılması gerektiğini savundum hala savunuyorum da. Gereksiz uğraş boş uğraş değil, bu kişilerin ceza alması gerek ne dini değer kalıyor ne milli değer. Dava konusu geldiği zaman bunlarla uğraşmak boş oluyor ama klavyeden bu olayın boş olduğunu iddia eden kişilere herhangi bir küfür geldiği zaman kendileri de klavyede atar yapmaya başlıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı