Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunlara acımamak lazım aslında haklısınız.

Olacakları söylüyorum bir bir savcılığa gidip ifade vereceğim ekstradan ardından resimleri paylaşacağım gerekli bilgileri ve log kayıtlarını paylaşacağım sonrasında savcılık Riot ile iletişime geçip olayın saatindeki log kayıtlarını isteyecekler bunlarda ortalama 1 hafta sürse sonrası kolay o arkadaş IPS'ini değişse bile o giriş yaptığı ilk IP ellerinde olacak zaten bilgisayar anakart ekran kartı SSD RAM bilgileri dahi saklı tutuluyor ardından Riot bunları savcılığa verip savcılık BTK üzerinden IP bilgilerinin internet hizmetinin kimin üzerine tanımlı olduğunu bulup buna göre evlerine ya kağıt yollayacaklar ya da bulundukları il veya ilçede ki emniyet ailesini veya kendisini arayıp durumu anlatacak ve gelip ifade vermesini isteyecekler sonrasında ise ara bulucu bizi konuşturmak isteyecek uzlaşmak için ve tabii ben kabul etmeyeceğim. Maddi Manevi her türlü tazminat veya hapis cezasının olmasını talep edeceğim sonrası bu şekilde ilerleyecek.

Hocam dava etmekle haklısınız ama şimdi her küfür eden için savcılığa gidersek ömrümüz oralarda geçer. Ha yine siz bilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğim gibi ben normal de oyun oynarken edilen küfürlere çok takılmam benim canımı sıkan kalkıp artık kaç yaşında bir ergen veya çocuğun Allah'a ettiği küfürler saçma sapan tavırları ekstradan inanmıyor olabilirsin ama hiçbir şekilde din dil ırka küfür hakaret edemezsin edersen de böyle cezasını çekersin ha dava isterse 10 yıl sürsün fark etmez ama benim daha önce ki şikayetlerim ortalama 3 ile 6 ay arasında sonuçlandı.

Her türlü değere hakaret ifade özgürlüğü olmalıdır. Bir kişinin onur veya şerefinin zedelenmesi geçerli bir sebep değil, birçok söylem bir insanı incetebilir. Bunların hepsine yasak koyulamaz.

Bunun haricinde küçük bir çocuğa bu derece takmak da biraz şey yani. Şu an internette aklı yarım basan çocukların çoğu böyle, sadece bu çocuk biraz şanssızmış, denk gelmiş. Hele çocuğun fotoğrafını yayında açıp herkese göstermesi, bilemiyorum izlemediğim bir insan hakkında ağır konuşmayacağım.

Şu egoist pati gibi cahilleri de ünlü ettiler ya... Güya kendisine küfür eden çocuğu mahkemeye verecekmiş :D

Bir kere sen o çocuğun resmini gösterdin diye YouTube'dan telif yiyebilir ihtar alır, mahkemelik olursun.

2. si 10 yaşındaki çocuk sana küfür etti diye annesi babası hapse girmez. Çocuk mahkemeleri icat edildi hani.

Her türlü değere hakaret ifade özgürlüğü olmalıdır. Bir kişinin onur veya şerefinin zedelenmesi geçerli bir sebep değil, birçok söylem bir insanı incetebilir. Bunların hepsine yasak koyulamaz.

Bunun haricinde küçük bir çocuğa bu derece takmak da biraz şey yani. Şu an internette aklı yarım basan çocukların çoğu böyle, sadece bu çocuk biraz şanssızmış, denk gelmiş.

Şu egoist pati gibi cahilleri de ünlü ettiler ya... Güya kendisine küfür eden çocuğu mahkemeye verecekmiş :D

Bir kere sen o çocuğun resmini gösterdin diye YouTube'dan telif yiyebilir ihtar alır, mahkemelik olursun.

2. si 10 yaşındaki çocuk sana küfür etti diye annesi babası hapse girmez. Çocuk mahkemeleri icat edildi hani.

:) konu burada açık zaten gelişmeleri paylaştıkça farklı şekilde yorumlarınızı atabilirsiniz :)

Kimse kusura bakmasın da, Valorant kitlesinin IQ ortalaması 03 falan. LoL için de geçerli. Pensilvanyada terörist avlıyormuş hiç güleceğim yoktu 😂

Benim kendi çocuğum olsa direkt o adamı mahkemeye verirdim. Ne cahiller var şu dünyada. Eminim o çocuğun ailesi zerre çocuğuna desteklememiştir. Tamam çocuk küfür etmiş haklı demiyorum ama neden çocuğun fotoğrafını yayınlıyorsun ? Ayrıca verdiği bilgilerin %90'ı yanlış.

Kimse kusura bakmasın da, Valorant kitlesinin IQ ortalaması 03 falan. LoL için de geçerli. Pensilvanyada terörist avlıyormuş hiç güleceğim yoktu 😂

Yok yok o sözde aklı sıra 15 Temmuz Darbesiyle dalga geçmek için attığı yorumdu o :D GTA 4 de hile şifreleri falan bulduk darbede falan diyor :D çocuk ergen belli +15 taş çatlasın +17 ancak bu durum onu kurtarmaya yetmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı