Valorant vs CS:GO tarzı konular neden çok tartışılıyor?

Nadiren dedim zaten.

CS'nin daha iyi olması mı yoksa Valorantçıların konu açması mı?

Yine ilk kıvılcımı ateşliyorsunuz. Sonra Valorant oynayanlar neden böyle. Şimdi sende başlama "yog çiski film grafikli oyun mu oynacaz ya" diye.(yazım hataları bilerek yapılmıştır.)

Valorantçıların konu açmasına dedim.

Forumda şu sıralar herkes durgun ancak bundan birkaç ay önce savaş vardı.

Yine ilk kıvılcımı ateşliyorsunuz. Sonra Valorant oynayanlar neden böyle. Şimdi sende başlama "yog çiski film grafikli oyun mu oynacaz ya" diye.(yazım hataları bilerek yapılmıştır.)

Ben doğruları söylüyorum. Grafikleri de hoşuma gidiyor. 200 saate yakın Valorant'ım vardır zevk alıyorum ondan da ancak CS:GO daha güzel bence.

Hocam arkadaş birşey dememiş. Biraz sakin olalım lütfen.
Hocam daha geçen konudan kızgınım hala. Adamın teki gelmiş CS:GO daha gerçekçi olduğu için daha iyi diyor. Diyorum ki favori FPS oyunlarının çıkmasını sağlayan Arcade FPS türüne saygı bile duymuyorsun. Umrumda değil diyor. Birazda bu arkadaşa patladım sanırım.

Hocam daha geçen konudan kızgınım hala. Adamın teki gelmiş CS:GO daha gerçekçi olduğu için daha iyi diyor. Diyorum ki favori FPS oyunlarının çıkmasını sağlayan arcade FPS türüne saygı bile duymuyorsun. Umrumda değil diyor. Birazda bu arkadaşa patladım sanırım.

Anladım hocam. Genede sakin olmakta fayda var pek takmayın öylelerini.

Bu konuyu tartışmayı çok isterim. Özellikle şu oyun çöp, şu oyunu oynayın şu oyun adamdır tarzında yaklaşan insanlarla. Nedendir bu fanatikliğiniz?

Bunun nedeni iki tane bir birine benzeyen oyunun olması bir tek Valorant ve CS:GO karşılaştırılmıyor iki birbirine benzeyen oyunda başarılıysa insanlar hemen tartışıyor.

Forumda şu sıralar herkes durgun ancak bundan birkaç ay önce savaş vardı.

Ben doğruları söylüyorum. Grafikleri de hoşuma gidiyor. 200 saate yakın Valorant'ım vardır zevk alıyorum ondan da ancak CS:GO daha güzel bence.

Hocam oyunlara saygı duyulduğu sürece hiç sorunum yok benim. Ben CS:GO oynayamıyorum çünkü mekanikleri benim gibi yeni oyuncular için alışması zor. Ama CS:GO oynayıp Valorant'a sürekli laf atanlara benim kızgınlığım. Pardon tekrardan.

Geri
Yukarı