Valorant'dan CS:GO'ya geçilir mi?

Menemenmen

Centipat
Merhaba. Ben yaklaşık 1 yıldır Valorant oynuyorum. Hesaba 8K yatırılmış dizili. Fakat artık zevk almamaya başladım. Beni sıktı. Oynamak istemiyorum. Ben de bir CS:GO basit eğlence attım. Oyunu bilmediğim için biraz sinirlendim oynarken fakat one tap hissiyatı falan mükemmeldi. Zaten Valorant aimim CS'de etki etti oynarken. Aşırı iyi değilim fakat çok eğlenceli duruyor. Ama maalesef oyun Valorant'a göre çok ama çok karışık. Özel sunucular, pazar, takas, yeni oynanın sistemi, farklı silahlar… ne diyorsunuz? Ayrıca yaklaşık bir 2 hafta sonra falan seçkine yükselteceğim hesabı. İlk önce alışayım da.

Merhaba. Ben yaklaşık 1 yıldır Valorant oynuyorum. Hesaba 8K yatırılmış dizili. Fakat artık zevk almamaya başladım. Beni sıktı. Oynamak istemiyorum. Ben de bir CS:GO basit eğlence attım. Oyunu bilmediğim için biraz sinirlendim oynarken fakat one tap hissiyatı falan mükemmeldi. Zaten Valorant aimim CS'de etki etti oynarken. Aşırı iyi değilim fakat çok eğlenceli duruyor. Ama maalesef oyun Valorant'a göre çok ama çok karışık. Özel sunucular, pazar, takas, yeni oynanın sistemi, farklı silahlar… ne diyorsunuz? Ayrıca yaklaşık bir 2 hafta sonra falan seçkine yükselteceğim hesabı. İlk önce alışayım da.

Sorman hata. Prime al geç.

Merhaba. Ben yaklaşık 1 yıldır Valorant oynuyorum. Hesaba 8K yatırılmış dizili. Fakat artık zevk almamaya başladım. Beni sıktı. Oynamak istemiyorum. Ben de bir CS:GO basit eğlence attım. Oyunu bilmediğim için biraz sinirlendim oynarken fakat One tap hissiyatı falan mükemmeldi. Zaten Valorant aimim CS'de etki etti oynarken. Aşırı iyi değilim fakat çok eğlenceli duruyor. Ama maalesef oyun Valorant'a göre çok ama çok karışık. Özel sunucular, pazar, takas, yeni oynanın sistemi, farklı silahlar… ne diyorsunuz? Ayrıca yaklaşık bir 2 hafta sonra falan seçkine yükselteceğim hesabı. İlk önce alışayım da.

CS:GO ayrı bir alem Valorant'la kıyaslanamaz bile kesinlikle geçilmeli.

Çok güzel geçilir.

Isınman kolay olur o kadar karmaşık olduğunu düşünmüyorum. Seçkin aldıktan sonra item düşürüp pazarda satabilirsin. Zamanla seçkine verdiğin parayı geri toplar hatta belki daha fazlasını alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı