Valorant'dan CS:GO'ya geçilir mi?

Valo'ya yatırdığın 8k'yı geri almak için hesabı satman gerekir ama CS'de gerekmez aksine sana daha fazla kazandırır. Bu kadarı yeterli.

Konuyla biraz alakasız ama eğer CS de yeniysen ve öğrenmek istiyorsan yardımcı olabilirim bende CS için arkadaş arıyordum eğer istersen DC'den ulaşabilirsin HeisenberG 3556.

Valorant'tan CS:GO'da geçilmez, yükselinir :)

Tabii ki geçebilirsiniz. CS:GO'daki oyun motoru ve içeriğin sizi tatmin edeceğine eminim. İyi oyunlar.

Beni rahatsız eden tek şey mermi ateş edince AK-47 ile çok ekran sallanıyor. Valorant'ta sadece silah yukarı doğru gidiyor CS:GO'da hem mermi sekiyor hem de ekran titriyor spray atamıyorum. 2. sorunumda adamı öldürdüğümde bazen anlamıyorum öldürdüm mü?

Merhaba. Ben yaklaşık 1 yıldır Valorant oynuyorum. Hesaba 8K yatırılmış dizili. Fakat artık zevk almamaya başladım. Beni sıktı. Oynamak istemiyorum. Ben de bir CS:GO basit eğlence attım. Oyunu bilmediğim için biraz sinirlendim oynarken fakat One tap hissiyatı falan mükemmeldi. Zaten Valorant aimim CS'de etki etti oynarken. Aşırı iyi değilim fakat çok eğlenceli duruyor. Ama maalesef oyun Valorant'a göre çok ama çok karışık. Özel sunucular, pazar, takas, yeni oynanın sistemi, farklı silahlar… ne diyorsunuz? Ayrıca yaklaşık bir 2 hafta sonra falan seçkine yükselteceğim hesabı. İlk önce alışayım da.

Prime al geç fakat skin istersen Valorant kadar uygun değil bilgin olsun Valorant sırf o yüzden seviyordum.

Benim arkadaş da Valorant oynuyordu. Daha öncesinde CS:GO oynuyorduk beraber. Beni sarmadı Valorant, ben CS:GO'dan devam ettim. Arkadaşım 2 hafta önce iyice sıkıldığını söyleyip geri döndü CS:GO'ya. Geçenlerde de hesabını yaklaşık 10.000₺ ye satıp envanter dizdi CS:GO'da. Hile eskisi kadar yok CS:GO'da özellikle Prime varsa. 10 maçın birinde denk geliyorsa geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı