CS:GO Neden Valorant'dan Daha İyi?

0x61

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
10600KF - RTX3090 - MacBook Pro M1 Max
Meslek
iOS Developer
Neden? Bana göre Valorant daha güzel bir oyun sebebi hile olmaması, varsa da daha az olması. Bugün hesabımın kalıcı olarak ban yediğini gördüm, sebebi oyunda nişan desteğinde bulunmam imiş. Benim haberim yok tabii bu durumdan. Valorant, CS:GO Overwatch sistemi gibi bir sistem getirmediği sürece haksız yere banlar yaşanacağını düşünüyorum. :) sadece bu bile önemli bir faktör.

CS:GO'dan iyimidir bilmem ama o animasyonumsu iğrenç grafikleriyle ve iğrenç oynanış dinamikleriyle 8-15 yaş arasında ki kitleyi toplar anca.
Team Fortress 2 diye bir şey duymadınız sanırım. Grafiklerine ve dinamiklerine laf atmışsınız. Overwatch ve Team Fortress 2 karışımı güzel bir şey çıkmış ortaya. CS:GO ile karşılaştırmak ayrı mantıksız.

Valorantın yatırım yaptığı yer e-spor turnuvaları. Yani firma sadece bu amaç için bile bu oyunu geliştirmiş olabilir. Ben son kullanıcının geri dönüşleri çok dikkate aldıklarını veya hassasiyet gösterdiklerini düşünmüyorum. Sadece E-spor takımlarını önemseyen ve kendi ligini kurmak isteyen bir oyun bence. O kadar çok para kaldırıyorlar ki bu turnuva işinden. Seni beni çok taktıklarını düşünmüyorum.

Şahsi düşüncenle kesin yargıya varmışsın. Konun başlığından çöp olmuş.

Öncelikle yazıyı tekrar okumanızı öneriyorum, Bana göre diye başladım. Kişiden kişiye değişecektir.
Kim demiş CS:GO daha iyi diye?

Şahsi görüşümü konu içerisinde belirttim. İyi oynadığınız bir maç için CS:GO overwatch sisteminin olmaması sebebiyle ban yediğiniz zaman anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı