CS:GO Neden Valorant'dan Daha İyi?

Team Fortress 2 ile Valorant'ın alakası ne? Biri nerede biri nerede.
Okuduğunu anlama kabiliyetin olsaydı iki oyun arasındaki bağlantıyı anlayabilirdin. Grafik bakımından eleştiriliyor oyun. TF 2 grafikleri de gerçekçi olmamasına rağmen zevkli bir oyun. En azından hala oynanıyor olmasından varabiliriz bu sonuca. Ayrıca kime yanıt yazdın sen 2020 mesajına mı? Artık yanıt yazmadan tarihlere baksanızda eski konular hortlamasa keşke.

Bence tamamen kişisel görüş ben Valorant'ta CS de oynuyorum ama CS daha güzel bence daha gerçekçi çizgi film tarzında değil optimazsyon olarakdan Valorant'ta 200 FPS alırken CS:GO'da en kötü 300 FPS alıyorum tabii map map değişiyor 400 olduğuda oluyor ve hile konusundada CS ilk bedava olduğunda cidden oynanamaz oldu hileden ama şu an hile hiç yok en son 3 yıl önce CS girip insanlar CS:GO'da hile var diyor ve artık rekabetçı kısımda maplerde seckin diye bir secenek var seckin hesapsanız oraya girerseniz seçkin olmayanlarla karşılaşma imkanınız yok ve zaten seçkin olmayan maçlardada hile yok ve artık 21. seviye olsanizda seçkin olamazsınız yani hile açıp seviye kazanıp seçkin olamıyorsunuz ama Valorant'ın iyi yanı ise atak da defansta eşit aynı silahlar var CS de enbasitinden USP-s ve glock 18 bile eşit değil ya da AK-47 M4 a4 göre çok sekiyor veya terorist tarafında M4A1s gibi susturuculu sekmesi az silahda yok yani iki oyununda iyi ve kötü yanı var kimse sadece Valorant veya sadece CS oynamak zorunda degil.

2 oyunda çok farklı bir oyun kıyaslamak doğru olmaz. CS:GO tartışmaya açılabilecek bir oyun değildir. Sebebi ise dengi bir oyun yoktur. Valorant ise karakterler, yetenekler vs animasyonlar dahil çok farklı bir oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı