Valorant'ın Sıkıntıları

Sunucular kötü, gerçekten kötü, az ping olması iyi ama.
Sunucular konusunda yorum yapamayacağım en son 6 ay önce girmiştim ama Ping'i yanlış gösterdiğini düşünüyorum, CS'deki 60 Ping ile Valorant'taki 40 Ping'in hissiyatı hemen hemen aynı. Tickrate farkını hissettiriyor, CS'nin en büyük eksisi bu sanırım.

Sunucular konusunda yorum yapamayacağım en son 6 ay önce girmiştim ama Ping'i yanlış gösterdiğini düşünüyorum, CS'deki 60 Ping ile Valorant'taki 40 Ping'in hissiyatı hemen hemen aynı. Tickrate farkını hissettiriyor, CS'nin en büyük eksisi bu sanırım.

Kesinlikle CS 50 ping= Valorant 20 ping.
Saçma sapan buglarda cabası, ele silah almama problemi yüzünden az mı el verdik?

Kesinlikle CS 50 ping= Valorant 20 ping.
Saçma sapan buglarda cabası, ele silah almama problemi yüzünden az mı el verdik?

CS:GO'da en sinir olduğum buglardan biri; elimize silahı aldığımızda animasyonu iki kere oynatması, şarjörü değiştiren adamı sonradan izlediğimizde şarjör değiştirme animasyonunun normal oynayıp sonlara doğru birden kesilmesi.

Direk kitliyorlar kendisinden daha iyi oynayan biri var belki. Jett kitleyen çocuklar eli kolu tutmuyor sonra ehehehe normalde böyle değilim diyorlar.
Tamam ama 15-30 vurmak zorunda değil, vurursa daha iyi olur ama şart değil. Misal reyna önden kör atıp Side açsa arada bir kill alsa bana yeter bazıları var kanka kör at girelim dediğimizde satmaya başlıyor.

Rekabetçi oyunlar ve sporların hepsinden zevk aldıran şey, kişinin içindeki hırs. En sakinim diyen kişi bile kendi kötü oyununa zaten sinirlenir. Üstüne bir de hiç tanımadığın biri gelip, sen kötüsün derse orada moral de bozuluyor, sinir de artıyor. Herkeste işe yaramasa bile seçilecek doğru kelimeler birçok kimsede olumlu etki gösterir. Daha iyisini yapabiliriz, takımca oynarsak geri dönme şansımız var, yenilsek bile elimizden geleni yapalım... Bu tarz konuşmaların oyun kazandırdığına, kaybettiğinde bile keyifli maç yaptırdığına çok şahit oldum.

Vandal aldım , A'ya gidiyorum. Çocuk sen botsun at silahı diyor tabii ki de atmadım adam Raze'in ultisini bana fırlattı. Yanında çantada geldi sağ olsun. Oynayacağımda Frankfurt açıyorum artık.

Peki bu bugla 800 saatlik CS:GO oynayışımda hiç karşılaşmamam.

CS:GO'da en sinir olduğum buglardan biri; elimize silahı aldığımızda animasyonu iki kere oynatması, şarjörü değiştiren adamı sonradan izlediğimizde şarjör değiştirme animasyonunun normal oynayıp sonlara doğru birden kesilmesi.

Bu bug Valorant'ta var, CS:GO bug olarak kusursuza yakın oldu artık ama valorant her maç farklı bir bug çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı