Valorant'ın toxic kitlesi

LoL'de cidden toxic insanlar azaldı bu arada.

CS Source candır!

LoL oynayan kalmadı o yüzden az görünüyordur.
Lolde o kadar eski bir oyuncusuyum ki itemlerin pasiflerinin birleştiği zamandan beri oynuyordum siz hesap edin.
Ne zaman ki iyi bir bilgisayarım oldu hiç yüklemedim bile lolü.
Dota2 oynamaya başladım ve lolden çok çok çok daha zor ve zeki insan oyunu.
Lol çok basit ve toksik,dota 2 ise daha düzgün.

CS:GO içinde tekrar söyleyim.
Tüm Avrupa FACEIT üzerinden CS:GO oynuyor.
Ayrıca FACEIT'te hile çok çok çok nadir bir durum 16 tane katmanı var antivirüsünün.

Neden kötü merak ettiğimden soruyorum. Kitle içinse başka server geçin.

Öncelikle silahların hissiyatı ve vuruş hissi çok zayıf. Half-Life bile bu konuda daha iyi hissettiriyor.
Silahların mermilerinin rastgele gitmesi mantıklı değil. Alışınca yapılıyor ama belli bir şekilde gitse daha mantıklı olurdu.
Silah çeşitliliği az.
Ajanların bazıları çok dengesiz. Neon gibi. (Nerflenmiş olabilir bilmiyorum.)
Kitle. Başka sunucu da çözüm olmuyor. Frankfurt sunucusu İstanbul 2 zaten. Türk dolu. Sizi dinlemeyen annenizi kaybettiren kişilerden oluşuyor kitle. Özellikle Info vermenin önemli olduğu bu oyunda maçı kaybetmenize neden olabiliyorlar. Ping de olabiliyor başka sunucuda.

LoL'de cidden toxic insanlar azaldı bu arada.

CS Source candır!
CS Source' un vuruş hissiyati vs. çok kötü ! Zulaya benzetende var. Yürürken uçarmış gibi hissettiriyor.

@Grizi Hocam Valorant ile Battlefield V oyununu karşılaştıranlar insanlardan birinin Discord adresini vs. verebilme şansınız var mı ? Bir işim olacaktı da.

Şu oyunda adamakıllı insanların olduğu serverlara denk gelseniz aslında oyun çok güzel ve eğlenceli ama veletlerin olduğu bir servera girerseniz geçmiş olsun ben pusmuş bekliyordum adam önüme hiç hareket edemeyeceğim şekilde geçti ve bana alev attı(not aynı takımdaydık)
Böyle bir kitle oyuna zarar veriyor.

CS Source' un vuruş hissiyati vs. çok kötü ! Zulaya benzetende var. Yürürken uçarmış gibi hissettiriyor.

@Grizi Hocam Valorant ile Battlefield V oyununu karşılaştıranlar insanlardan birinin Discord adresini vs. verebilme şansınız var mı ? Bir işim olacaktı da.
Sanırım sosyalde böyle şeyler yasak. Ne yaplım böyle hayatında oyun görmemiş, ilk gördüğü bedava oyunun üstüne atlayıp fanı olan ve oyun gömülme aşamasına gelince alevler püskürten kişilerle yaşamaya devam gibi.

Biz 3 kişi valo giriyoruz toxic adam gelmiyor bro. Biz mi çok şanslıyız anlamadım. Ses açıyoruz 1-2 el belki oluyor küfür olayı. Kendim tek girince de aynı şekilde. Eğer bu kitleye maruz kalmayayım derseniz gece oynayın 13 yaş ve altı toxic kitle annesinin sözüne uyup yatıyor.

Geçmemen hayrına.
Arkadaşlarımla vaktimi niye heba edeyim? Ayrıca kitleyi boş versek oyun yine de çöp.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı