Valorant'ın kitlesi ne olacak?

Toxic olmamak elde değil. Gold'dan (belki de plattan) Demir'e kadar instalocklar, mikrofon kullanmaktan oynayamayanlar, info vermeyenler ile dolu. Oyun güzelde kitle için bir çözüm bulunmalı. Ayrıca Ping'leri indirdik diye ping rakamlarını düşürüyorlar. Eskiden 150 Ping'de bir şey olmuyorken şimdi 15 Ping'de ışınlanıyorum.

Bende 40 ping ile van 1 hatası vermişti. Bir kere de Bilgisayar'a mavi ekran yedirtmişti.

Toxic olmamak elde değil. Gold'dan (belki de plattan) Demir'e kadar instalocklar, mikrofon kullanmaktan oynayamayanlar, info vermeyenler ile dolu. Oyun güzelde kitle için bir çözüm bulunmalı. Ayrıca Ping'leri indirdik diye ping rakamlarını düşürüyorlar. Eskiden 150 Ping'de bir şey olmuyorken şimdi 15 Ping'de ışınlanıyorum.
Bende 40 ping ile van 1 hatası vermişti. Bir kere de Bilgisayar'a mavi ekran yedirtmişti.
Mavi ekran sorunu önceden vardı da sunucu ile alakalı bir sorunu yok oyunun. Sunucunun köklü çökmesi durumları hariç.

Aynen, çöp gibi silah mekanikleri olan, 4 oyunun birleşiminden oluşan, ve her yerde hata ile dolu olan bir oyunu mu oynayayım? 15 kere Valorant'ı yükledim gene şans verdim, yok, her seferinde ya mavi ekran ya da van 1 hatası aldım.

Valve ne zaman Source 2'yi iptal etmiş? DotA'yı bile günlük en az 400 bin kişi oynuyor, CS:GO'yu demiyorum bile 800 ila 900 binlerde oyunun çıkmasının üzerinde 10 yıl geçti. Ve hilelerle nasıl dolu, bana mı gelmiyor?
Tabii ki de Riot fanboyları her maçta anasına sövülmesini seviyorsa karışamam.

Riot ve kullandığı (çoğunluğu reklam amaçlı) hizmetler:
Mixpanel.
Pubmatic.
Spotx.
Scorecardresearch.
Openx.
Liveramp.
Moat.
Mediamath.
Criteo.
Quantcast.
Adform.
The trade desk.
Oracle services.
Adsafeprotected.
Triplelift.
Amplitude.
Appnexus.
Index exchange.
Hotjar.
Stripe.
New relic.
Google apıs and Google shared services.
Google ads.
Amazon ads.

Riot'u babası gibi savunanlar var aklım almıyor, sırf iki sunucu açtılar diye tanrı ilan edildiler.

İstanbul server'ında bile 270 pingi gördüm. CS'de ise bu oran maksimum 77 ila 83.
Silah mekanikleri farklı olduğu için eleştiriyorsunuz. CS:GO'nun aynısını yapsa çaldı diye eleştirecektiniz. Oyun karışımı demeniz de çok garip. Taktiksel FPS oyunu ne kadar farklı olabilir? Team Fortress 2, Rainbow Six Siege, Overwatch, Apex Legends. Bu oyunların hepsi birbirine benziyor ancak Valorant çok oyunculu CS benzeri bir oyun olduğu için özellikle bu yönden eleştiriyorsunuz. Dota'ya ilgili değilim ancak CS'yi her ne kadar halen oynayanlar olsa da 2-3 yıl öncesine göre ölmeye başladı oyun. Sebebi ise hilelere karşı bir yazılım geliştirmemesi ve yeni harita getirmemesi. Yeniliğin olmadığı yerden insanlar sıkılır, bıkar. Riot'ı babası gibi savunanlar demişsiniz kendiniz de Valve'ı babanız gibi savunmuşsunuz. İstanbul sunucusunda 270 ping almanız da internetinizden kaynaklanıyor. İstanbul'da yaşıyorum sabit 12 ping ile oynuyorum.

Son olarak; kurulumda aldığınız mavi ekran donanımınız, Van-1 hatası ise yazılımınızdan dolayı. Bunca kişide olmayan şey sizde oluyor. Çözümü beklemeyin, arayın.

Silah mekanikleri farklı olduğu için eleştiriyorsunuz. CS:GO'nun aynısını yapsa çaldı diye eleştirecektiniz. Oyun karışımı demeniz de çok garip. Taktiksel FPS oyunu ne kadar farklı olabilir? Team Fortress 2, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Overwatch, Apex Legends. Bu oyunların hepsi birbirine benziyor ancak Valorant çok oyunculu CS benzeri bir oyun olduğu için özellikle bu yönden eleştiriyorsunuz. DotA'ya ilgili değilim ancak CS'yi her ne kadar halen oynayanlar olsa da 2-3 yıl öncesine göre ölmeye başladı oyun. Sebebi ise hilelere karşı bir yazılım geliştirmemesi ve yeni harita getirmemesi. Yeniliğin olmadığı yerden insanlar sıkılır, bıkar. Riot'ı babası gibi savunanlar demişsiniz kendiniz de Valve'ı babanız gibi savunmuşsunuz. İstanbul sunucusunda 270 ping almanız da internetinizden kaynaklanıyor. İstanbul'da yaşıyorum sabit 12 ping ile oynuyorum.

Son olarak; kurulumda aldığınız mavi ekran donanımınız, van-1 hatası ise yazılımınızdan dolayı. Bunca kişide olmayan şey sizde oluyor. Çözümü beklemeyin, arayın.

Silah mekaniklerini iyi yapmak için CS'den çalacaklarsa hiç FPS shotter yapmasınlar oyunu, ve sanki sadece bende oluyor, her güncellemeden sonra oyunda hiç karşılaşmadığım hatalar ortaya çıktı,

Ve neden bu kadar 270 ping almama taktınız anlamadım, ve ben neden stabil olarak 50 veya 60 ping ile CS:GO oynayabiliyorum? Van 1 hatasını o kadar fazla insan alıyor, fakat hala geçerli bir çözüm yolu yok.

Silah kullanmak bu kadar mı tatminsiz olur arkadaş? Koşa koşa headshot atabiliyorsun oyunda,

Oyunun bu arada silahları, balistiği falan CS'nin çocuklaştırılmış hali.

Son düzenleme:
Ben sadece arkadaşlarımla oynuyorum. 3 kişi oluyoruz ve nadiren de olsa kalan kişiler bilerek vurmuyor veya bizi öldürmeye çalışıyorlar.

CS oynamaktan beynim sulanmadı, hafta da anca 3 saat oynuyorum, ben Valorant oynayanlara laf etmiyorum ki? Valorant oynayanların köpek gibi saldırmasına laf ediyorum, sen 'Valve Source 2'yi iptal etti' dedin, rafa kaldırdı demedin ki, zaten kaldırılmasının sebebi, atölye öğelerinin Source 2'ye enjekte edilememesi, hala üzerinde çalıştıklarını az çok tahmin edebiliyorsundur.

Umarım ki TR server açılmaz, ve neden internetime laf ettin ki? Oyunun saçma bağlantı hataları var, Valorant'ı 40 Ping'le oynasam gene oyun bağlantı hatası veriyor. Ve bu cyberbug 2077 gibi dev bir oyun değil. Oyunun hatalarını 1 yıl içerisinde düzeltebilirlerdi.
Çok büyük bir çoğunluğu düzeltildi zaten Bugların, harbi harbi şu valorantın gelişim hzıını görmeyecek kadar nasıl kör olabilirsin anlayamıyorum. Gir şu YouTube'a bak bir yıl önceki valorant Buglarını izle hatta ne bir yılı ya bir ay öncekini izle kaçı hala oyunda bir bak. Oyuncu geridönüşlerine bu kadar önem veren kaç firma var piyasada?

Diyorsun ki tr sw sinde 270 ping gördüm, bunun suncuı ile alakası yok o yüzden internetine laf ettim. Ayrıca source 2'yi de unut öyle bir şey anca yeni cs oyunuyla birlikte gelir. Bu saatten sonra csgoyu source 2 ye geçirmeleri çok ama çok zor ki geçse bile oyun fiizği tekrar yapılanacağı için bug dolu olacak.

Ummana gerek yok ayrıca tr serverinin açılmaması için, açılmaz zaten, adamların umurlarında bile değilsiniz bir de masrafa girip tr serveri açacaklar mı sanıyorsun sizin için. İlkel oyun teknolojilerini yıllardır yediriyorlar size sizde gözleriniz kapalı alkışlıyorsunuz.

Yeni kasalar ve operasyonlar gelmiştir git onu oyna sen yorma kendini burda hiç gerek yok. Anlamayacağını anladım ben senin anlatmakla uğraşmayacağım daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı