Valorant'ta 25-30 kişi vurup kazanamamak

ting goes skrra

Hectopat
Yer
Eskişehir
Merhaba arkadaşlar. Valorant'ta bir sıkıntı ile karşılaşıyorum. Oyunda hem kafamı dağıtayım hem de bir rekabet olsun diye rekabetçi giriyorum elo Bronz 3. Her oynadığım maç 25-30 vuruyorum gerçekten fakat bir türlü kazanamıyoruz, herhangi bir şekilde takımımı kışkırtmıyorum, hep destekleyerek oynuyorum ama bir türlü olmuyor kazanamıyoruz. Bronz 3'ten düşmek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Valorant'ta bir sıkıntı ile karşılaşıyorum. Oyunda hem kafamı dağıtayım hem de bir rekabet olsun diye rekabetçi giriyorum elo bronz 3. her oynadığım maç 25-30 vuruyorum gerçekten fakat bir türlü kazanamıyoruz, herhangi bir şekilde takımımı kışkırtmıyorum, hep destekleyerek oynuyorum ama bir türlü olmuyor kazanamıyoruz. Bronz 3'ten düşmek üzereyim.

Tanıdığın arkadaşlar ile oyna. Yoksa böyle rankın düşer.

Merhaba arkadaşlar. Valorant'ta bir sıkıntı ile karşılaşıyorum. Oyunda hem kafamı dağıtayım hem de bir rekabet olsun diye rekabetçi giriyorum elo bronz 3. her oynadığım maç 25-30 vuruyorum gerçekten fakat bir türlü kazanamıyoruz, herhangi bir şekilde takımımı kışkırtmıyorum, hep destekleyerek oynuyorum ama bir türlü olmuyor kazanamıyoruz. Bronz 3'ten düşmek üzereyim.

Şimdi sakin ol bırak o bilgisayarı ve su iç (!) kanka şaka bir yana bunun yüzünden hesabımı sattım.

Yanına arkadaş alacaksın boyle maçtayken iyi oynayan çıkarsa onları davet et beraber çıkarsıniz. Veya Avrupa sunucusu.

Merhaba arkadaşlar. Valorant'ta bir sıkıntı ile karşılaşıyorum. Oyunda hem kafamı dağıtayım hem de bir rekabet olsun diye rekabetçi giriyorum elo Bronz 3. Her oynadığım maç 25-30 vuruyorum gerçekten fakat bir türlü kazanamıyoruz, herhangi bir şekilde takımımı kışkırtmıyorum, hep destekleyerek oynuyorum ama bir türlü olmuyor kazanamıyoruz. Bronz 3'ten düşmek üzereyim.
Hocam bazı discord sunucularında takım bulup beraber oynayabilirsiniz ve genellikle iyi oynuyorlar.

Valorant oynayan arkadaşların varsa arkadaşların ile beraber oyna, ya da başka ülkerelerin sunucularında vs. oyna.

Hocam vallaha iyi bir aiminiz var ise alacaksın Reyna'yı vurcaksın direkt. Bu arada 25-30 vuruyorum diyorsunuz ama kaç kere ölüyorsunuz o da var. Vallaha o eloda iyi bir aiminiz ve iyi bir oyun bilginiz var ise çıkamamak çok zor hocam kolay bir elo kendi başınıza çıkabilirsiniz.

Geri
Yukarı