Valorant'ta dava açabilir miyim?

Yani dava etmenize gerek yok. Yaşı küçük zaten belli. Mute'le geç. En temizi. Efsane taktik. 😏

Yok hocam. En son 2 ay önce birine küfür etmiştim. Oda aynı şekilde korkutmuştu beni :D. Tövbe ettim.

Bu arada o arkadaş şu an Technopat'te ise selam olsun :D.

Bu çeşit hafif hareketlerden hoşlanmıyorsanız bu tarz oyunları oynamayın bu çeşit şeyler her yerde var korktun mu? Lobie gel gibi söylemler hakarete bile girmiyor açılsa bile bundan saçma dava olamaz bu gibi söylemleri çevrimiçi her oyunda görebilirsiniz.

Merhaba. Bugün Valorant oynarken karşı takıma toxic bir kişi geldi. Ya da çocuk. İlk elleri kazandıktan sonra ez falan dedi. Kafaya takmadım. Daha sonradan aşağıdaki eke bıraktığım lafları söyledi. Sonradan lobi gel, korktun mu gibi laflar etti. Bu arada daha fazla küfür etmişti fakat Valorant'ta sohbette belli bir yere kadar yukarı çıkabiliyorsunuz. Bende korkutmak için bunun suç olduğunu falan söyledim. Dava açabileceğimi söyledim. Klasik yani :D. Fakat ben aklıma taktım. 13 yaşındayım ve elimde ise dava açmak istiyorum. Hem tehdit, hem de hakaret etti. Açabilir miyim? Aşağıdaki eklere bıraktım söylediklerini. Bu arada ben karşı tarafa hiç küfür etmedim. komik çocuk dedim sadece. Teşekkürler.

not: sayın moderasyon ekibi. Küfürleri, tehditi ve hakareti göstermek için, daha detaylı bilgi için fotoğrafları koydum. Umarım ceza yemem :(.

Hakimin savcının işi gücü yok yıllardır yakalanmayan katiller etrafta geziyor 10 yaşındaki çocuğun peşine mi düşecekler?

Bu çeşit hafif hareketlerden hoşlanmıyorsanız bu tarz oyunları oynamayın bu çeşit şeyler her yerde var korktun mu? Lobie gel gibi söylemler hakarete bile girmiyor açılsa bile bundan saçma dava olamaz bu gibi söylemleri çevrimiçi her oyunda görebilirsiniz.

Önceki mesajlar daha sertti ana bacı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı