Valorant'ta Gold rütbesine gelmek için Aim Lab rütbesi ne olmalı?

RosTR4L

Femtopat
Valorant'ta pek iyi değilim rütbem bronz. 3-4 gündür Aim Lab çalışıyorum günde 1 saat. Valorant'ta Gold seviyesine gelebilmem için Aim Lab'da rütbemin ne olması yeterlidir aim konusunda ve hangi playlistleri oynamalıyım Aim Lab'da şu an platin 1'im. Ruby 4 olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle her şey aim değildir, yeteneklerini kullanmazsan, bir alana girerken sağa sola bakmadan koşa koşa girersen tabii rütbe yükselemezsin. Zaten Aim Lab'da şu rütbeye gelirsen Gold olursun diye bir kural da yok, olması da saçma.

Aim lab'da istersen en yüksek rank ol. Bronz 4 gibi de olabilirsin. Gerçi valorant hakkında çok bir bilgim yok. Ama aynı CS:GO gibi aimin her ne kadar iyi olursa olsun, bombaları vs. düzgün kullanamazsan o roundu lose verirsin. İstersen aimbotun olsun. Adamlar kafana atar 2 yanıcı 2 el bombası ölürsün. Ha Valorant'ta nasıl bilmiyorum.

Valorant'ta pek iyi değilim rütbem bronz. 3-4 gündür Aim Lab çalışıyorum günde 1 saat. Valorant'ta Gold seviyesine gelebilmem için Aim Lab'da rütbemin ne olması yeterlidir aim konusunda ve hangi playlistleri oynamalıyım Aim Lab'da şu an platin 1'im. Ruby 4 olacağım.

Toplasan 2 saat Aim Lab oynamamışımdır Gold 2'dim geçen sezon.
Oyun bilgisi aimden daha önemli bence.

Dostum onla bununla olacak iş değil bayağı derecesiz oyun gir veya dereceli oyun zekasını stratejilerini öğren zaten inan bana aim bilgin çok olmasa da bayağı iş yapar sonra aimin gelişir zaten +lablar vs maç öncesi anlık elini ısındırır girmen iyi olur.

:D Konuya bayağı güldüm. Aim Lab'de istersen en üst ranka ulaş, aimin yine aynı kalır. Aim Lab sadece reaksiyon/tepkime süreni azaltıyor reflekslerini geliştiriyor. Kas hafızasını geliştirdiği iddaası tamamen yalan. Tecrübe ettiğimden biliyorum. 7 yıllık CS hayatımda Aim Lab ilk çıktığından beri oynadım, şuan Steam'de Aim Lab'da 220 saatim var fakat aimim bu süreçte hiçbir ilerleme katetmedi. Supreme'dim yine supreme kaldım fakat reflekslerim bir tık daha gelişmişti. Refleks için bu kadar süre zaman kaybı. Deathmatch oynaman çok daha yararlı olacaktır mesela ben 7 yıl CS oynadığımdan dolayı Valorant'a başlar başlamaz 2 ayda platin 2'ye çıktım zorlanmadan. Çünkü kas hafızam bir tık daha önde strateji oyunlarından vs. Valorant'a geçenlere nazaran. Yani kısacası Aim Lab falan hikaye oynamadan rank atlayamazsın aimin de gelişmez. Ayrıca Valorant'ta ben en iyisiyim diye gezen low aim küçük çocuklar çok fazla konuya baktım da şimdi sen de o hırslı küçük çocuklardan değilsindir umarım. :D

Son düzenleme:
:D konuya bayağı güldüm. Aim Lab'de istersen en üst ranka ulaş, aimin yine aynı kalır. Aim Lab sadece reaksiyon/tepkime süreni azaltıyor reflekslerini geliştiriyor. Kas hafızasını geliştirdiği iddiası tamamen yalan. Tecrübe ettiğimden biliyorum. 7 yıllık CS hayatımda Aim Lab ilk çıktığından beri oynadım, şu an Steam'de Aim Lab'da 220 saatim var fakat aimim bu süreçte hiçbir ilerleme katetmedi. Supreme'dim yine supreme kaldım fakat reflekslerim bir tık daha gelişmişti. Refleks için bu kadar süre zaman kaybı. Deathmatch oynaman çok daha yararlı olacaktır mesela ben 7 yıl CS oynadığımdan dolayı Valorant'a başlar başlamaz 2 ayda platin 2'ye çıktım zorlanmadan. Çünkü kas hafızam bir tık daha önde strateji oyunlarından vs. Valorant'a geçenlere nazaran. Yani kısacası Aim Lab falan hikaye oynamadan rank atlayamazsın aimin de gelişmez. Ayrıca Valorant'ta ben en iyisiyim diye gezen Low aim küçük çocuklar çok fazla konuya baktım da şimdi sen de o hırslı küçük çocuklardansın diye tahmin ediyorum.

Sen daha ne kadar gelişeceksin zaten :D
Oyuna hakimim yetenekleri kullanma ve oyun bilgisi var ama aimim kötü Aim Lab'ın geliştirdiğini söylediler benim amacım Valorant'ta Gold olup Aim Lab oynayan insanların Aim Lab'daki rankları ne onu öğrenmekti.

:D konuya bayağı güldüm. Aim Lab'de istersen en üst ranka ulaş, aimin yine aynı kalır. Aim Lab sadece reaksiyon/tepkime süreni azaltıyor reflekslerini geliştiriyor. Kas hafızasını geliştirdiği iddiası tamamen yalan. Tecrübe ettiğimden biliyorum. 7 yıllık CS hayatımda Aim Lab ilk çıktığından beri oynadım, şu an Steam'de Aim Lab'da 220 saatim var fakat aimim bu süreçte hiçbir ilerleme katetmedi. Supreme'dim yine supreme kaldım fakat reflekslerim bir tık daha gelişmişti. Refleks için bu kadar süre zaman kaybı. Deathmatch oynaman çok daha yararlı olacaktır mesela ben 7 yıl CS oynadığımdan dolayı Valorant'a başlar başlamaz 2 ayda platin 2'ye çıktım zorlanmadan. Çünkü kas hafızam bir tık daha önde strateji oyunlarından vs. Valorant'a geçenlere nazaran. Yani kısacası Aim Lab falan hikaye oynamadan rank atlayamazsın aimin de gelişmez. Ayrıca Valorant'ta ben en iyisiyim diye gezen Low aim küçük çocuklar çok fazla konuya baktım da şimdi sen de o hırslı küçük çocuklardan değilsindir umarım. :D

Yok kanka yaşım büyük stres atmak için giriyorum aimim kötü olunca sinirleniyorum :D

Sen daha ne kadar gelişeceksin zaten :D
Oyuna hakimim yetenekleri kullanma ve oyun bilgisi var ama aimim kötü Aim Lab'ın geliştirdiğini söylediler benim amacım Valorant'ta Gold olup Aim Lab oynayan insanların Aim Lab'daki rankları ne onu öğrenmekti.
Anladım hocam. Benim de tam tersi oyun bilgim sıfır yeni yeni alıştığımdan dolayı. :D
Yok kanka yaşım büyük stres atmak için giriyorum aimim kötü olunca sinirleniyorum :D
Çok haklısınız hocam yaşadım aynı durumları zamanla düzelecektir.

Geri
Yukarı