Valorant'ta hangi sınıfta oynamalıyım?

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi forumlar. CS:GO'da yaklaşık 560 saatim var ama aimim 560 saatlik değil de 700-800 saatlik bir oyuncu gibi. Valorant'a geçtikten sonra da aimim olduğum rankın çok üstünde olduğu görülebiliyor. 4 dereceli atıktan sonra demir III'e yerleştim ve şu an bronz olmama 25 puan kaldı. Sizce ben hangi sınıfı oynamalıyım? Şu an en iyi Sage oynuyorum ama aimim olduğum rankın üstünde olması nedeniyle entry oynamam gerekir mi?

Arkadaşlar iyi forumlar. CS:GO'da yaklaşık 560 saatim var ama aimim 560 saatlik değil de 700-800 saatlik bir oyuncu gibi. Valorant'a geçtikten sonra da aimim olduğum rankın çok üstünde olduğu görülebiliyor. 4 dereceli atıktan sonra demir III'e yerleştim ve şu an bronz olmama 25 puan kaldı. Sizce ben hangi sınıfı oynamalıyım? Şu an en iyi Sage oynuyorum ama aimim olduğum rankın üstünde olması nedeniyle entry oynamam gerekir mi?

Şu anda oyunun en düşük rankındasın. Ama her maç 20-30 kill alıyorsan net düellocu oynamanı öneririm. Tavsiyem, Reyna Raze ve Jett. Yoru ile phonex daha güçsüz kalıyor bu üçüne göre.

Bu arada bu gece ranklar sıfırlanıyor. Tekrar yerleştirme oyunları oynayacaksın. Kim bilir belki bronz veya gümüşe yerleşirsin.

Evet belli ki solo giriyorsun. Ve cidden aimin bahsettiğin kadar varsa takımdan kaybediyorsun gibi gözüküyor. Solo girip sage alıp kaybetmen normal.

Eğer sen cidden o rankta ben diğerlerine göre çok daha iyiyim bu rankta olmayı hakketmiyorum diyorsan takımı bırakıp kendini taşıyabileceğin bir ajan almalısın.

Yani ENTRY ajanlarını. Soloda benim tercihim Phoenixtir. Kendine can basması olsun flash atabilmesi olsun duvar örebilmesi olsun tam bir solo karakteri.

Şu anda oyunun en düşük rankındasın. Ama her maç 20-30 kill alıyorsan net düellocu oynamanı öneririm. Tavsiyem, Reyna Raze ve Jett. Yoru ile phonex daha güçsüz kalıyor bu üçüne göre.

Bu arada bu gece ranklar sıfırlanıyor. Tekrar yerleştirme oyunları oynayacaksın. Kim bilir belki bronz veya gümüşe yerleşirsin.
Nasıl bu gece sıfırlanıyor? Ben dün oynamaya başladım dereceli o kadar Bronz olmuştum gece gece.

Raze oynuyorum, bir ara demir maçına denk gelmiştim 46 vurmuştum:D

Benim tavsiyem Raze'dir. Ancak bolca zıplama, bomba, ulti çalışması yapın. Flights ve Ladiff kanalını tavsiye ederim. (Zıplama yerleri için)

25+ kill rahat alıyorum hocam dün destek sınıfıyla bile 32 kill aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı