Valorant'ta hile kullanmadığım halde ban yedim

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce Valorant oynarken hiç sorun yoktu. Sonra oyunu kapattım ve akşam girmeye çalıştığımda ise 3. parti yazılımdan dolayı IP ban atıldığını gördüm. Nasıl hesabımı açtırabilirim veya yeni hesapla girmek istesem IP banı nasıl kaldırtırım? Hile olma imkanım yok. 3/9/2 skor yaptım son maçta, genelde maksimum 15/10/? skor olur. Rekorum zaten 34/16/?, hile olsam kill sayılarım uçardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban'ı gelen istekler üzerine yemiş olabilirsin.
Çok fazla raporlandıysan bu da bir ban sebebidir, ben açıkçası banının kalkacağını düşünmüyorum.

Merhaba, 2 gün önce Valorant oynarken hiç sorun yoktu. Sonra oyunu kapattım ve akşam girmeye çalıştığımda ise 3. parti yazılımdan dolayı IP ban atıldığını gördüm. Nasıl hesabımı açtırabilirim veya yeni hesapla girmek istesem IP banı nasıl kaldırtırım? Hile olma imkanım yok. 3/9/2 skor yaptım son maçta, genelde maksimum 15/10/? skor olur. Rekorum zaten 34/16/?, hile olsam kill sayılarım uçardı.

3. parti yazılım illaki hile demek değil ayrıca haksız ban gibi bir ollay da yaşanmıyor Vanguard bilgisayarında bir şey bulmuş ki ban atmış.

3. parti yazılımın Valorant'la alakası olması gerekmiyor. Valorant açıkken aktif olması yeterli.

Arkada herhangi bir Windows güncelleştirmesi yapıyorsa da ban yiyebilirsin. Riot'a ticket at belki alırsın hesabını.

Geri
Yukarı