Valorant'ta küfür sıkıntı olur mu?

caitlyyn

Yoctopat
Birkaç saat önce arkadaşımla beraber maçtaydım. Oyunda olan birisinin arkadaşımın etrafında gezip rahatsız ettiği için küfür ettim. Bu sefer yanındaki kişi bana pis konuşmaya başladı ona da küfür ettim. İkisi beraber dalga geçti ve ilk bahsettiğim kişi enayi falan diyerek beni tahrik etti. Diğeri küfür ederken ilk kişi de onunla beraber dalga geçer gibi konuştu. Bayağı küfür ettim ama benim ettiğim kadar ikinci kişi de küfür etti. İlki etmedi ama ağır dalga geçti ve basit küfürler etti, sonrasında benimle konuştu herhangi bir şey demedi fakat bu durum sonrasında dava ya da ban gibi bir şeyler ile sonuçlanabilir mi? İkisi de herhangi bir şey demedi fakat merak ettim. Bilen ya da yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dikkat edin, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyan birisi gelmiş olabilir.

Bugün adalet sarayındaydım. Türlü türlü ne vakalar oluyordu gördüm. Birisi birisine "senin an. Si." dedi diye mahkemeye veya başka hukuki yerlere çıkmaz.
önemli kişilere küfür edilmediği sürece.*

Zaten milli değerlere küfür etmem de ettirmem de söz konusu bile değil. Ki bahsettiğim olayda dava konusu bile geçmedi ama yine de sıkıntı olur mu öğrenmek istedim. Valorant gibi bir oyunun ortamında girilen 3 maçtan 2'si bu şekilde küfürlü belki daha ağır şekilde geçiyor yine de teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Zaten milli değerlere küfür etmem de ettirmem de söz konusu bile değil. Ki bahsettiğim olayda dava konusu bile geçmedi ama yine de sıkıntı olur mu öğrenmek istedim. Valorant gibi bir oyunun ortamında girilen 3 maçtan 2'si bu şekilde küfürlü belki daha ağır şekilde geçiyor yine de teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
İyi günler.

Daha dün tabi her gün yapıyorumda :) murat övüç taklidiyle milleti illallah ettiriyordum oyundan birde millete bazen arada küfür ediyordum taklitle ve çoğunluğu gülüyordu hatta arkadaş olmak isteyen bile vardı bana bir şey olmadı sana mı olacak takma salla gitsin herkes eğlencesinde zaten :)

Daha dün tabii her gün yapıyorumda :) Murat övüç taklidiyle milleti illallah ettiriyordum oyundan bir de millete bazen arada küfür ediyordum taklitle ve çoğunluğu gülüyordu hatta arkadaş olmak isteyen bile vardı bana bir şey olmadı sana mı olacak takma salla gitsin herkes eğlencesinde zaten :)

Mental olarak kötü olduğum bir anda hareketleri beni rahatsız etti tepkim normalden fazla oldu zaten karşımdakiler yaşı büyük kişiler değildi yeni reşit olmuş.

Mental olarak kötü olduğum bir anda hareketleri beni rahatsız etti tepkim normalden fazla oldu zaten karşımdakiler yaşı büyük kişiler değildi yeni reşit olmuş.
Sorun etme dostum takma böyle şeyleri insanlar zaten birbirini umursamıyor oyunda da sosyal hayatta da herkes kendi derdinde eğlencesine girip çıkıyorlar onlar ilk sana küfür etmiş zaten keşke video kaydına alsaydın elinde kanıt olurdu ama bir şey olacağını zannetmiyorum ve olmazda.

Dini değerlere bile küfür edeni gördüm, en kötü oyundan yasaklanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı