Valorant'ta Silver'dan çıkamıyorum

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an Silver 2'yim arada Silver 1'e de düşüyorum kaç haftadır Silver'dan çıkamıyorum aimim iyi değil antrenman yapsam bile fazla adam vuramadığımı fark ettim bu arada 60 Hz de oynuyorum 80 FPS falan alıyorum en fazla belki ondan kaynaklıdır bilmiyorum buraya Blitz istatisklerimi de bırakacağım iyi kötü eleştirilerinizi bekliyorum bu arada kullandığım antrenman programı Hellian'a aittir. Bir de maç kazandığım zaman az veriyor kaybettiğim zaman çok kesiyor.

Maç geçmişim: Blitz App - Your personal gaming coach

Dünyanın en garip istatistikleri diyebilirim. Mainin yok herhalde. Tavsiyem ya vandal ya da Phantom ikisinden birini belirle ve antrenmanlarını sadece HS üzerine yap. HS oranın gerçekten çok düşük.

Dünyanın en garip istatistikleri diyebilirim. Mainin yok herhalde. Tavsiyem ya vandal ya da Phantom ikisinden birini belirle ve antrenmanlarını sadece HS üzerine yap. HS oranın gerçekten çok düşük.

Hocam çoğunlukta sürekli herkes istediğini kitleyince bende takımın neye ihtiyacı var ise onu alıyorum bu arada oynamadık ajan bırakmadım o yüzden öyle HS atmaya çalışıyorum maçta ama beceremiyorum CS'den kalma sprey alışkanlığımdan ötürü.

Oynaya oynaya iyileşirsiniz, ayrıca Hz baya farkettirse de aiminiz iyi olsaydı 60 Hz de de rank atlayabilirdiniz. Ben 1-2. Act’ta 60hz’yle dia-immo arası gidiyordum, farklı örnekleri de mevcut.

Oynaya oynaya iyileşirsiniz, ayrıca Hz bayağı fark ettirse de aiminiz iyi olsaydı 60 Hz de de rank atlayabilirdiniz. Ben 1-2. Act'ta 60Hz'yle dia-immo arası gidiyordum, farklı örnekleri de mevcut.

Yok ben ona bağlamıyorum zaten dropta giriyor ama aimimde sıkıntı olduğunu biliyorum yazdığım gibi Hz bağlamadım direk konuyu.

Selam aynı senin durumundaydım. 60 Hz varken bir türlü adam vuramıyordum. 144 aldım 3 hafta sonra immortal 3 300; lp üstüne çıktım. Fakat bu seni kandırmasın benim çok fazla FPS altyapım vardı tamamen donanım kaynaklı kötü oynadığımı biliyordum

Hocam çoğunlukta sürekli herkes istediğini kitleyince bende takımın neye ihtiyacı var ise onu alıyorum bu arada oynamadık ajan bırakmadım o yüzden öyle HS atmaya çalışıyorum maçta ama beceremiyorum CS'den kalma sprey alışkanlığımdan ötürü.

Poligona girin alıştırmayı açın uçup kaçıp botların üstünde her şeyi yapın. DM girip HS'ye iyice alışın. Gerekirse 5-10 tane DM girin. Hiçbir zaman insanlara Support'luk yapma. Eğer maç başında kendine güvenebilirsen mental açıdan, instalock at geç.

Selam aynı senin durumundaydım. 60 Hz varken bir türlü adam vuramıyordum. 144 aldım 3 hafta sonra immortal 3 300; lp üstüne çıktım. Fakat bu seni kandırmasın benim çok fazla FPS altyapım vardı tamamen donanım kaynaklı kötü oynadığımı biliyordum.

Ya ben 144 alsam bile sistem laptop iyi değil o yüzden de olabilir.

Poligona girin alıştırmayı açın uçup kaçıp botların üstünde her şeyi yapın. DM girip HS'ye iyice alışın. Gerekirse 5-10 tane DM girin. Hiçbir zaman insanlara Support'luk yapma. Eğer maç başında kendine güvenebilirsen mental açıdan, instalock at geç.

Hocam Blitz istatisklerine girdiyseniz zaten 5-10 DM giriyorum ama HS denesem bile atamıyorum. İnstalock konusuna gelirsek kendimi mental açından çok kötü hissediyorum ve bir duom ya da takımım da yok beraber iletişim kurup oynayacak bu konudada zorlanıyorum burada demiyorum troll geliyor yok smurf geliyor iletişim olmadığından dolayı bir eksiklik çektiğimi söylüyorum yanlış anlaşılma olmasın.

Ya ben 144 alsam bile sistem laptop iyi değil o yüzden de olabilir.

Hocam Blitz istatisklerine girdiyseniz zaten 5-10 DM giriyorum ama HS denesem bile atamıyorum. İnstalock konusuna gelirsek kendimi mental açından çok kötü hissediyorum ve bir duom ya da takımım da yok beraber iletişim kurup oynayacak bu konudada zorlanıyorum burada demiyorum troll geliyor yok smurf geliyor iletişim olmadığından dolayı bir eksiklik çektiğimi söylüyorum yanlış anlaşılma olmasın.

İletişimi umursama eğlenceni umursa. Herkesi gerekirse mutele geç. Arkadan müzik aç öyle oyna. Eğer oyun içerisinde sıkılmaya başlarsan kötü oynamaya başlarsın. İstersen birlikte oynayabiliriz. CS:GO'da FACEIT 10Lvl'dım ama Valorant'ta golda çıkarken canım çıktı :D

Merhaba. Şu an Silver 2'yim arada Silver 1'e de düşüyorum kaç haftadır Silver'dan çıkamıyorum aimim iyi değil antrenman yapsam bile fazla adam vuramadığımı fark ettim bu arada 60 Hz de oynuyorum 80 FPS falan alıyorum en fazla belki ondan kaynaklıdır bilmiyorum buraya Blitz istatisklerimi de bırakacağım iyi kötü eleştirilerinizi bekliyorum bu arada kullandığım antrenman programı Hellian'a aittir. Bir de maç kazandığım zaman az veriyor kaybettiğim zaman çok kesiyor.

Maç geçmişim: Blitz App - Your personal gaming coach
Genelde oyun oynarken bilgisayarını çok takmamaya çalış ister iyi ister kötü olsun. 60Hz'de 80fps alıyorsun bu seni fazla etkilemez , biraz kendini geliştir yeterli gibi.

Geri
Yukarı