Valorant'ta bronz 1'den çıkamıyorum

Tecrübeyle sabittir Valorant da bronz rank bir çukur dur bir bataklıktır 3 4 kişi beraber girmezsen her oyuna çıkamazsın bronz ranktan. Her oyun 15 20 kill aldım inat ettim solo girdim 1 yıl bronz 2-3'te takıldım belki 30 vursam belki zorlardım Silver 1'i ama her el 30 kill almak zor maalesef sana tavsiyem takım ile gir.

Not: Solo bronzdan Silver'a çıkma zorluğu 7 ise solo Silver'dan Gold'a çıkma zorluğu 4-5'tir. Bunun nedeni bronzda troll, mikrofon kullanmayan, info vermeyen, Jett alıp ultisini bir defa bile kullanamayan oyuncu sayısının fazlalığıdır.

• Günlük aim çalışın kendinize bir program hazırlayın veya halihazırda bir programı deneyin.
  • Takım kötü çıkamıyorum düşüncesini bırakın kendinizi her daim daha çok geliştirin öyle diyerek kendinizi avutursunuz sadece bir yere gelemezsiniz.
  • Oyunlara girmeden DM girin.
  • Bana göre en önemlisi "motivasyon". Motivasyon ne kadar yüksek olursa o kadar iyi oynarsınız oynama isteğiniz çok olduğu zaman o gün mutluysanız falan çok daha iyi oynarsınız. Ama motivasyonunuzun olmadığı bir gün oynarsanız örneğin plat iseniz Silver gibi oynayabilirsiniz. En önemliside bu siz demişsiniz yapamazsın falan diyor arkadaşlarım diye motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin bu da çok önemlidir.
  • Son olarak rank atlayacağınıza inanın 1-2 loseye tamam atlayamam bir daha düşüncesine kapılmayın kendinize güvenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı