Valorant'ta Silver'dan çıkamıyorum

İletişimi umursama eğlenceni umursa. Herkesi gerekirse mutele geç. Arkadan müzik aç öyle oyna. Eğer oyun içerisinde sıkılmaya başlarsan kötü oynamaya başlarsın. İstersen birlikte oynayabiliriz. CS:GO'da FACEIT 10Lvl'dım ama Valorant'ta golda çıkarken canım çıktı :D

Bilmiyorum oyunu çok ciddiye almaya başladım çok elmasa çıkmak istiyorum herhalde bundan olabilir. Bu arada FACEIT de bende 1700 bin puanım falan vardı lvl kaç ediyor bilmiyorum ama Valorant'ta zorlandım.

Genelde oyun oynarken bilgisayarını çok takmamaya çalış ister iyi ister kötü olsun. 60Hz'de 80FPS alıyorsun bu seni fazla etkilemez, biraz kendini geliştir yeterli gibi.

İşte nasıl geliştiririm diyorum ya kanka.

Kanka bende çoğu zaman HS atamıyordum. O yüzden sürekli Odin oynardım ve çok etkili oluyordu istersen deneyebilirsin veyahut operatör'de çok etkili böyle durumlarda. Ben immortal 3'e neredeyse Full operatör oynayarak çıktım desem doğru olur. Yüksek liglerde vandal veya Phantom oynarken çok fazla şansın olmuyor. O yüzden boş ver oyuna alışana kadar Odin, operatör, judge, en iyi üçlüdür.

Bilmiyorum oyunu çok ciddiye almaya başladım çok elmasa çıkmak istiyorum herhalde bundan olabilir. Bu arada FACEIT de bende 1700 bin puanım falan vardı lvl kaç ediyor bilmiyorum ama Valorant'ta zorlandım.

Herhalde 8 ya da 9 ediyor. Bende önceden 2600 eloydum sonra takımla kavga ettim bir sürü olay falan oldu bende hesabı sattım ranked girmez oldum.

İşte nasıl geliştiririm diyorum ya kanka.
O da sana kalmış , ben açıkcası çok uzun zaman CS:GO oynadım ve kendimi o zamanlar sadece rekabetçi oynayarak geliştirmiştim sabah 10 akşam 12 rekabetçiden çıkmıyordum. Fakat valorant'ın kitlesi oyundan soğutuyor galiba insanları.

Merhaba. Şu an Silver 2'yim arada Silver 1'e de düşüyorum kaç haftadır Silver'dan çıkamıyorum aimim iyi değil antrenman yapsam bile fazla adam vuramadığımı fark ettim bu arada 60 Hz de oynuyorum 80 FPS falan alıyorum en fazla belki ondan kaynaklıdır bilmiyorum buraya Blitz istatisklerimi de bırakacağım iyi kötü eleştirilerinizi bekliyorum bu arada kullandığım antrenman programı Hellian'a aittir. Bir de maç kazandığım zaman az veriyor kaybettiğim zaman çok kesiyor.

Maç geçmişim: Blitz App - Your personal gaming coach
Şunu mainle bu silahı oyna falan boş şeyler. Zamanında bende Bronz - Gümüş takılıyordum. Bronzdan Gümüşten çıkmak için çok çabaladım Youtubeden Lineup videoları izledim, poligonda ısınmaya çalıştım, milyar tane nasıl aim geliştiririm nasıl rank atlarım videosu izledim, ama hiçbiri bir işe yaramadı. Oyun çıktığından beri oynuyorum, yaklaşık 1.75 sene (21 Ay) boyunca hiç Gümüşten çıkamadım, en fazla Gümüş 3 oldum, ama daha yukarısına hiç çıkamadım. Sistemim kötüydü, 60hz bilgisayarda 50 fps oynuyordum. Ardından şuanki tarihe göre 1.5 ay önce yeni PC aldım. Şuandaki mevcut rankım Elmas. Yani kısacası demek istediğim, esas olan kendinizi ve donanımınızı geliştirmeniz. Ne kadar yetenekli olursanız olun, donanımsız, 60hz 60 FPS ile en fazla Plata çıkarsınız. Bu konuda cidden deneyimli biri olarak söylüyorum bunları.
Ayrıca;
Kazandığın zaman az vermesi ve kaybettiğin zaman çok kesmesinin sebebi Elohelldir. Oyun, senin performansını, istatistiğini iyi bulmuyor ve seni Elohelle atıyor.
İstatistiklerine baktığımda üzülmeni istemem ama kötü diyebilirim.
Antrenman programın nedir nasıldır bilmiyorum ama belli ki yeterli değil, antrenman programını değiştirebilirsin.
Fakat dediğim gibi, bunlar seni bir sonuca götürmeyebilir. VALORANT gibi rekabetçi oyunlarda yetenek önemli olduğu gibi Donanım da çok önemlidir. Rank atlamak istiyorsan bunun en iyi yolu yeni bir sistem çıkmaktır.

Geri
Yukarı