Valorant'tan gereksiz yere yasaklanmak

Erz

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Başlıktan da gördüğünüz üzere Valorant'tan hile kullanmama rağmen 3. parti yazılım nedeniyle ban yedim. Öncelikle bu ban 1 hesabıma olmuştu, sonrasında Valorant desteğe mesaj yazdım, geri dönmediler, ardından yedek hesabımla 1 gün oynadım, ertesi gün ondan da ban yedim. Bunlar sadece Astra güncellemesinden sonra olmaya başladı. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Tekrar söylüyorum, hiçbir 3. parti yazılım kullanmama rağmen 2 hesabım kalıcı uzaklaştırmadan ban yedi.

Öncelikle merhaba. Başlıktan da gördüğünüz üzere Valorant'tan hile kullanmama rağmen 3. parti yazılım nedeniyle ban yedim. Öncelikle bu ban 1 hesabıma olmuştu, sonrasında Valorant desteğe mesaj yazdım, geri dönmediler, ardından yedek hesabımla 1 gün oynadım, ertesi gün ondan da ban yedim. Bunlar sadece astra güncellemesinden sonra olmaya başladı. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Tekrar söylüyorum, hiçbir 3. parti yazılım kullanmama rağmen 2 hesabım kalıcı uzaklaştırmadan ban yedi.

Hocam yazım hatası olmuş :). Desteğe mesaj atmaktan başka çare yok gibi.

Hocam Görev Yöneticisi > Ayrıntılar adımlarından yabancı gelen isimleri not defteri açarak yazın. Sonra Windows'un olup olmadığını internetten kontrol edin. Windows'un olmayan tüm yabancı gelen programları kapatıp silin. Belki de bir şey 3. parti olarak algılanıyordur.

Geri
Yukarı