Vape için likit nereden alabilirim?

Ahmet Baykal

Femtopat
Daha fazla  
Normalde internetten almıyordum ama aldığım markette ki likitler tatmin etmemeye başladı nereden likit alabilirim?
Nasıl likitler tercih etmeliyim yardımcı olabilir misiniz?

Ben her zaman "trelektroniksigara.com"dan alıyordum ama site kapandı, tekrar açmışlar "trelektroniksigara1.org" olmuş. Hiç sorun yaşamadım, müşteri desteği mükemmeldir.
  • Ne tip bir cihaz kullanıyorsun? Pod? Mod? Mekanik?
  • Coil ohm kaç?
  • Ne kadar nikotin kullanıyorsun?
  • NBase oranı nasıl tercih edersin?

Ben hep tütüncülerden alıyorum intertten hiç almayı denemedim.
Ben her zaman "trelektroniksigara.com"dan alıyordum ama site kapandı, tekrar açmışlar "trelektroniksigara1.org" olmuş. Hiç sorun yaşamadım, müşteri desteği mükemmeldir.
  • Ne tip bir cihaz kullanıyorsun? Pod? Mod? Mekanik?
  • Coil ohm kaç?
  • Ne kadar nikotin kullanıyorsun?
  • Nbase oranı nasıl tercih edersin?

Site güvenilir mi?
Tel ve muji siparişi vereceğim de düzgün site bulamadım.

Ben hep tütüncülerden alıyorum intertten hiç almayı denemedim.

Site güvenilir mi?
Tel ve muji siparişi vereceğim de düzgün site bulamadım.

Ben sadece 3-4 cihaz ve 7-8 kere likit satın aldım. Arkadaşlarım da bu siteyi kullanıyor. Hiçbir sorun yaşamadık. Sitede aradığın ürünler mevcut sanırım.

Son düzenleme:
Türkiye'de satılan likitler denetimden yoksun olduğu için Premium adı altında kalitesiz likitler satılıyor. Ben bir kimya sitesinden hazır NBASE alıp aromaları kendim koyuyorum. Tavsiye ederim, paranızı çöpe atmayın. Daha önce site bağlantısı verdiğim için uyarı yedim o yüzden ismini yazmadım. Öğrenmek isterseniz söylerim, bakarsınız. 100ML için 40-60 TL arası ödüyorum. Ortalama 25 gün kadar gidiyor.

Türkiye'de satılan likitler denetimden yoksun olduğu için Premium adı altında kalitesiz likitler satılıyor. Ben bir kimya sitesinden hazır nbase alıp aromaları kendim koyuyorum. Tavsiye ederim, paranızı çöpe atmayın. Daha önce site bağlantısı verdiğim için uyarı yedim o yüzden ismini yazmadım. Öğrenmek isterseniz söylerim, bakarsınız. 100ML için 40-60 TL arası ödüyorum. Ortalama 25 gün kadar gidiyor.

Hocam 100ML 25günde ciğer dayanmaz :D ben 30ML 2 haftada zor bitiriyorum gerçi ben mtl kullanıyorum belki ondandır :D

Hocam 100ML 25günde ciğer dayanmaz :D ben 30ML 2 haftada zor bitiriyorum gerçi ben mtl kullanıyorum belki ondandır :D

Ben şu an uwell koko Prime kullanıyorum 2ML kartuş günde 2 kez dolduruyorum. Daha önce pico kullanırken bundan daha az içiyordum aslında. Ama şu anda nikotinde 3mg kadar düştüm alışma sürecinde çok fazla içiyorum :D Biraz yoruyor çünkü 15mg'den 3mg çok keskin bir düşüş yaptım :D

Hocam 15mg nikotin nasıl bir şey hiç denemedim ama ağır olduğu kesin :D
likit yapımı için gereklidir malzemeleri yazsanız makbule geçer bu arada :D

Hocam 15mg nikotin nasıl bir şey hiç denemedim ama ağır olduğu kesin :D
likit yapımı için gereklidir malzemeleri yazsanız makbule geçer bu arada :D

Pod cihazlarda mtl içim yaparken yüksek ohm ve düşük Watt olduğu için yüksek nikotinli likitler öneriliyor, saltbase 15mg ve üstü gibi. Eğer sigaradan direk geçtiyseniz başlarda tekrar sigaraya dönmemek için yüksek nikotin faydalıdır, zamanla düşürebilirsiniz. Likit yapımı için normalde vg(bitkisel glisern) pg(propilen glikol) ve nikotin gerekir ama tek tek alıp karıştırmak hem zaman kaybı hem de uğraş. Bir iki tane kimya sitesi var oraya giderek istediğiniz karışımı seçiyorsunuz onlar da size hazırlayıp gönderiyor. Örnek olarak merck vg- merck pg VG/PG oranı 60/40 10mg merck nikotin gibi. İlke kimya olarak Google'da aratırsanız siteyi bulabilirsiniz. Oradan kimyasallar bölümüne oradan da gliserin&glikol sonra eğer pod kullanıyorsanız salt yazan yere eğer düşük ohm yüksek Watt cihaz kullanıyorsanız base yazan yere girip bakın. Benim deneyimlerim ve forumlarda gördüğüm kadarıyla en iyi markalar merck ve avoria markaları. Nikotik olarak da merck ve siegfried.

Geri
Yukarı