Vatan 10100F ve GTX 1650S sistem alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GTX 1650 ve 1650S arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca sistemde 400W sınırda bir güç kaynağı mevcut. Kalitesizliğini hayal edemiyorum bile. SSD zaten büyük ihtimal saniyede 150 MB yazma 50 okuma yapabilen HDD'den bozma bir şeydir.

30-40 FPS fark.

2500 TL'ye aldığım sistemden gayet güçlü bir APU beklerim.

O zaman APU sistem al dostum, aşağıda her şey yazıyor kimse senin kafana silah dayayıp zorlamıyor.

Ondan sonra Turbox'la atombilişime laf atıyorsunuz.

O zaman APU sistem al dostum, aşağıda her şey yazıyor kimse senin kafana silah dayayıp zorlamıyor.

Burada yanlış bir öneri varsa forumdaki insanlar olarak alıcının yanlış yönlendirmeye kurban gitmesine izin vermeyiz. Önerdiğiniz sistem berbat ötesi bunun hala farkında değilsiniz. Size ne anlatsak zaten aynı şeyi bozuk plak gibi tekrar edeceksiniz. Konuyu saçma şeylerle kirlettik maalesef. Ki konuyu açan arkadaşın o sisteme yöneleceğini düşünmüyorum o konudan rahatım.

Sen zaten 2500 TL'ye alacağın sistemden 0 Intel 1. veya 2. nesil işlemci beklemiyeceksin.

SSD'ler eşit sayılır bakabilirsiniz PSU konusunda haklısınız.

Sen çıldırmışsın SSD ne eşiti 1650 deyip 750 koyuyorlar bazılarına. Bazılarının SSD çalışmıyor bile.

Burada yanlış bir öneri varsa forumdaki insanlar olarak alıcının yanlış yönlendirmeye kurban gitmesine izin vermeyiz. Önerdiğiniz sistem berbat ötesi bunun hala farkında değilsiniz. Size ne anlatsak zaten aynı şeyi bozuk plak gibi tekrar edeceksiniz.

Berbat ötesi sistem değil evet eksikleri var ama 600 700 TL daha koyarak daha iyi bir sistem halien gelebilir
Sen çıldırmışsın SSD ne eşiti 1650 deyip 750 koyuyorlar bazılarına. Bazılarının SSD çalışmıyor bile.

SSD değerlerine bakabilirsin SSD'ler neredeyse eşitler dedim arada ufak farklar var

O zaman APU sistem al dostum aşağıda her şey yazıyor kimse senin kafana silah dayayıp zorlamıyor.

Bilmiyorum bilgisayar bilgini kimden öğrendin ama sana bir tavsiye saçma sapan sponsorlu YouTube kanallarını izleme dostum.

Berbat ötesi sistem değil evet eksikleri var ama 600 700 TL daha koyarak daha iyi bir sistem halien gelebilir

SSD değerlerine bakabilirsin SSD'ler neredeyse eşitler demedim
Haklısın. Crucial çöp Turbox en iyisi. Zaten dragos u tartışmaya gerek yok. E atombilişim zaten aşmış. Neyi tartışıyoruz. 🤣🤣

O zaman APU sistem al dostum aşağıda her şey yazıyor kimse senin kafana silah dayayıp zorlamıyor.

Turbox'un içindeki tüm parçalarmin 5 yıllık sen çıldırdın mı Turbox'ta hiç çalışmayan sistem var zaten atom bilişimden yardım da alamıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı