Vatan Aslında Uygun Fiyatlı mı?

Meagzz

Hectopat
1,2 haftadır bilgisayar arayışı içerisindeydim, her siteye baktım, İtopya'da bir sistem gözüme takıldı. En son onu alırken taksit yaparken fiyatın 400,500 küsür TL arttığını gördüm. Sonrasında Vatan'a baktığımda taksit yapıldığında yine aynı fiyat olduğunu gördüm. Çoğumuzun çok pahalı dediği Vatan'da ki bilgisayarlarla İtopya 'da ki bilgisayarlar taksit seçeneğine başvurduğumuz zaman neredeyse aynı fiyat oluyor, çoğu zamanda Vatan daha ucuza gelmiş oluyor. Diyeceğim şu ki eğer taksitle bilgisayar alıncaksa Vatan'ı tercih etmek çok mantıklı bir çözüm oluyor hem çok daha kısa sürede bilgisayar elinize ulaşıyor, hem Vatan güvencesi var, hem de diğer sitelerle aşağı yukarı aynı fiyatta oluyor. Bu duruma bakılınca Vatan benim için uygun fiyatlı bir site konumuna geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İtopya'daki TEKNOKİNG kasasını Vatan'dan toplamaya çalışınca 8000₺ oldu. Kasa normalde 5000₺. Gerisini sen düşün.

Evet Vatan güvencesi var.

@@manyetik14

Ben İtopya'daki TEKNOKİNG kasasını Vatan'dan toplamaya çalışınca 8000₺ oldu. Kasa normalde 5000₺. Gerisini sen düşün.
Hazır OEM sistemlerden bahsediyorum.
Evet Vatan güvencesi var.

@@manyetik14
Her yerde başına gelebilir bu durum ve mağazadan mağazaya değişir.

Ben Vatan Bilgisayar'dan aldım sistemi taksitli bir şekilde. Uzun uzun araştırdım fakat en uygun/avantajlı Vatan Bilgisayar'dı benim açımdan.

Sana da diyeceğim, fiyat olarak ufak farklar varsa eğer mağazadan al direk.

Vatan taksit seçeneğinde faiz bindirmiyor ama parçalar daha pahalı.
Buda işte İtopya'dan taksitli almakla aynı fiyatlara denk geliyor.
Ben Vatan Bilgisayar'dan aldım sistemi taksitli bir şekilde. Uzun uzun araştırdım fakat en uygun/avantajlı Vatan Bilgisayar'dı benim açımdan.

Sana da diyeceğim, fiyat olarak ufak farklar varsa eğer mağazadan al direk.
Bende mağazadan almayı düşünüyorum, sen mağazadan aldıysan ne kadar sürede teslim aldın?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı