Vatan Bilgisayar 3 Aylık Xbox Game Pass'i Teslim Etmiyor

Freljord

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 hafta önce Vatan'dan RX570 ekran kartı ve Ryzen 5 2600X İşlemci satın aldim. Normal kullanıyordum ve 2 hafta önce bu işlemci ve ekran kartı alımlarında yanında 3 aylık Xbox Game Pass verildiğini öğrendim. AMD'nin dediğine göre kodları aldığımız yerden talep edecekmişiz. Ben de Vatan'a mail attım. Ertesi gün onlar da [email protected] 'a mail atmam gerektiğini söylediler. 2 hafta önce fatura bilgileriyle resimleriyle tüm gerekenleriyle mesaj attım hala geri dönüş alamadım. Sizce yanlış bir şey mi yaptım yoksa iletişime falan mı geçmem gerekiyor?

Dostum belki o hediye ettikleri kodun kullanım süresi dolmuş olduğu için yollamamıştırlar. Müşteri hizmetlerini arıyıp detaylı bilgi almaya çalışmalısın.

Arkadaşlar 3 hafta önce Vatan'dan RX570 ekran kartı ve Ryzen 5 2600X İşlemci satın aldim. Normal kullanıyordum ve 2 hafta önce bu işlemci ve ekran kartı alımlarında yanında 3 aylık Xbox Game Pass verildiğini öğrendim. AMD'nin dediğine göre kodları aldığımız yerden talep edecekmişiz. Ben de Vatan'a mail attım. Ertesi gün onlar da [email protected] 'a mail atmam gerektiğini söylediler. 2 hafta önce fatura bilgileriyle resimleriyle tüm gerekenleriyle mesaj attım hala geri dönüş alamadım. Sizce yanlış bir şey mi yaptım yoksa iletişime falan mı geçmem gerekiyor?

Firmadan kodların gelmesi bekleniyordur. Müşteri hizmetleri ile iletişime geç. Eninde sonunda gönderirler, en olmadı mağazaya git, ürün yönetimini arattır, konuyla ilgili işlemleri olabildiğince hızlandırırlar.

Dostum belki o hediye ettikleri kodun kullanım süresi dolmuş olduğu için yollamamıştırlar. Müşteri hizmetlerini arıyıp detaylı bilgi almaya çalışmalısın.
Bitmediğine eminim çünkü sitesine özellikle baktım ve okuduğum kadarıyla hala devam ediyor.
Firmadan kodların gelmesi bekleniyordur. Müşteri hizmetleri ile iletişime geç. Eninde sonunda gönderirler, en olmadı mağazaya git, ürün yönetimini arattır, konuyla ilgili işlemleri olabildiğince hızlandırırlar.
Dediğiniz gibi telefon yoluyla bir iletişime geçmeyi deneyeceğim. Yarın veya ertesi gün olanları anlatırım. Teşekkürler.

Bitmediğine eminim çünkü sitesine özellikle baktım ve okuduğum kadarıyla hala devam ediyor. Dediğiniz gibi telefon yoluyla bir iletişime geçmeyi deneyeceğim. Yarın veya ertesi gün olanları anlatırım. Teşekkürler.
Bir kere daha at, genelde hatalı vb. olduğunda posta ile geri dönüyorlar, yine sen 1 kere daha posta at bilgilerinle.

Bir kere daha at, genelde hatalı vb. olduğunda posta ile geri dönüyorlar, yine sen 1 kere daha posta at bilgilerinle.
Dediğinizi tekrar yaptım ve verdiğim bilgiler ise şunlar;
Fatura Numarası, Mail Adresi, Cep Telefonu, Ürün Modeli ve görüntüleriyle birlikte (faturanın resmide dahil) tekrardan gönderdim. Bu bilgiler yeterli midir sizce? 2-3 gün içinde cevap verilmezse telefon yoluyla iletişime geçeceğim.

Şikayet var'a yazın.

Dediğinizi tekrar yaptım ve verdiğim bilgiler ise şunlar;
Fatura Numarası, Mail Adresi, Cep Telefonu, Ürün Modeli ve görüntüleriyle birlikte (faturanın resmide dahil) tekrardan gönderdim. Bu bilgiler yeterli midir sizce? 2-3 gün içinde cevap verilmezse telefon yoluyla iletişime geçeceğim.
Ben ekran kartı aldığımda 1 saat içinde atmışlardı kodu. 1 gün daha bekle, olmazsa ara.

Şikayet var'a yazın.
Sizin söylediğinizi de şimdi yaptım. Şimdi geriye kalan biraz vakit. Tavsiyen için de teşekkür ederim
Tam tamına 20 gün sonra kodlar elime ulaştı. Valla süre çok yordu ama sonunda kodlarımı aldım. Konuya mesaj atan herkese çok teşekkür ederim. Vatan müşteri hizmetlerini arayarak alabildim kodu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı