Vatan Bilgisayar başka şehirden iade yapılabilir mi?

burakolcaay0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gün önce tatildeyken başka şehirdeki Vatan Bilgisayar'dan monitör aldım, tatilden döndükten sonra istediğim performansı alamadığım için monitörü iade etmek istiyorum. Farklı şehirden aldığım için iade ederken herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Vatan bilgisayar hayatta almaz. 12 yıldır oradan alışveriş yaparım 4-5 tane ürün götürdüm geriye almıyorlar. Haklılar çünkü teknolojik aletin kullanılmış halini bende olsam bende almam. Şirket sıfır ürün satıyor senin satın alıp kullandığın ve beğenmediğin ürün onların çok umrunda değil.
He birde sen başka şehirde iade etçen, sen unut o işi hocam benden söylemesi. Maksimum sana diyecekleri şey servise yollayalım der.

Arkadaşlar 3 gün önce tatildeyken başka şehirdeki Vatan Bilgisayar'dan monitör aldım, tatilden döndükten sonra istediğim performansı alamadığım için monitörü iade etmek istiyorum. Farklı şehirden aldığım için iade ederken herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Şubeden alınan bir ürünü ayıplı olmadığı sürece iade edemezsin.

Ben 2 gün geçmesine rağmen Apple şarj aleti iade etmiştim. Monitörü alırlar mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı