Vatan Bilgisayar iade rezaleti

Üründe sorun yokmuş demek ki. Bozuk olduğuna sen değil yetkili servis karar verir. Sağlam ürünü neden iade alsınlar eğer 14 günlük süre de geçtiyse? Sistemine yetersiz geliyordu kapanıyordu demek ki ortada bir sorun göremedim. İkinci elden satabilirsin.

İşin komik yanı arkadaşın anlattığına göre 23 gün kendileri bekletmiş. İade yapamasın diye yapmışlar. Üründe sorun olmadığını nereden biliyorsun? Kendi başına gelse bozuk olan şeyi sana yetkili servis bozuk değil derse, sen ne yaparsın? Arkadaşlar bunlar olabilecek şeyler millet para geçirecek yer arıyor. Empati kurun azıcık. Sorun olan ürünü nasıl 2. elden satabilir?

Ürüne hem Vatan hem de yetkili servis bozuk değil demiş. Konu sahibi bozuk diyor yalnızca. Sağlam ürünü de keyfi olarak kimse iade almaz. Büyük ihtimalle yetersiz kaldığı için kapanıyordu.

Anladım, ürün bozuk veya olmasın ilk 14 gün içinde iadesi var diye biliyorum.

300w aldığınız PSU 12 volt kanalından ne kadar güç veriyor bunu bilmek lazım, eğer verimsiz bir psu ise 250w PSUya göre zayıf kalma ihtimali var ve sisteme yetmiyorsa kapanıyordur, bu da PSU bozuk anlamına gelmez. Buna rağmen iade edebilirsiniz, iade almazlarsa tüketici hakem heyetine başvuru yapın.
Ürün de sorun yok deyip sonradan nasıl bozuk ürünü iade almayız diyorlar?
üründe sorun var ama onlar olmadığını söylüyor , ayrıca üründe sorun olmasa da 7 saat kullandığım ürünü değiştiremez miyim

İşin komik yanı arkadaşın anlattığına göre 23 gün kendileri bekletmiş. İade yapamasın diye yapmışlar. Üründe sorun olmadığını nereden biliyorsun? Kendi başına gelse bozuk olan şeyi sana yetkili servis bozuk değil derse, sen ne yaparsın? Arkadaşlar bunlar olabilecek şeyler millet para geçirecek yer arıyor. Empati kurun azıcık. Sorun olan ürünü nasıl 2. elden satabilir?

23 gün serviste geçen süre bunu kapsamaz. Böyle bir durum varsa zaten tüketici haklarından iadesini isterdi ama eğer bozuk olsaydı. Yetkili servisler keyfi olarak bozuk ürünlere sağlam diyemezler abartmanın lüzumu yok. 250-300w'lık güç kaynağının ederi nedir de iade almamak için yokuşa sürsünler? Ürün sağlamdır, 12v kanalından az güç veren sertifikasız bir şeydir yetmemiştir.

Üründe sorun yokmuş demek ki. Bozuk olduğuna sen değil yetkili servis karar verir. Sağlam ürünü neden iade alsınlar eğer 14 günlük süre de geçtiyse? Sistemine yetersiz geliyordu kapanıyordu demek ki. İkinci elden satabilirsin.
Bence üründe sorun yok PSU arkadaşın sisteme yetmediği için sistemi kapatıyor eğer böyle ise zaten Vatan'ın bir suçu yok ürünü neden geri alsın?
Dileyim ki dediğiniz doğru üründe sorun yok ki var ama farz edelim yok 7 saat kullandığım ürünü nasıl geri almazlar tüketici hakkın denen bişi var
Ürüne hem Vatan hem de yetkili servis bozuk değil demiş. Konu sahibi bozuk diyor yalnızca. Sağlam ürünü de keyfi olarak kimse iade almaz. Büyük ihtimalle yetersiz kaldığı için kapanıyordu.
Sağlam ürünü İade ettim ben bazı ütopya yada ince hesap hizmet konusunda daha düşünceli

Yeni konular

Geri
Yukarı