Vatan Bilgisayar iade yerine değişim yapabilir miyim?

Lieda

Decapat
İşlemcim bozuldu, servise gönderdiler ve 16 gün sonra iade kabulü diye bir mesaj aldım. Sonrasında Vatan Bilgisayar ile iletişime geçtim ve bana parasını vereceklerini söylediler. Aynı işlemciden satış yapmıyorlar. Bu yüzden değişim isteyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcim bozuldu, servise gönderdiler ve 16 gün sonra iade kabulü diye bir mesaj aldım. Sonrasında Vatan Bilgisayar ile iletişime geçtim ve bana parasını vereceklerini söylediler. Aynı işlemciden satış yapmıyorlar. Bu yüzden değişim isteyebilir miyim?
Fiyat arttıysa yapmazlar.

İşlemciyi bozmayı nasıl başardınız?
Değişim zorunlulukları yok. Para iadesi yapılınca Vatan'dan hak iddia edemiyorsunuz.

Hakikaten işlemciye macun yerine diş macunu koysan yine bozulmuyor yetmedi mi bulaşık makinesine sok bozulmuyor alet nasıl başardınız bozmayı.
Bu ülkede garanti kolay kolay para iadesi yapmaz, suçu genelde kullanıcıda bulur. Ben üretim kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum.

Hakikaten işlemciye macun yerine diş macunu koysan yine bozulmuyor yetmedi mi bulaşık makinesine sok bozulmuyor alet nasıl başardınız bozmayı.
Bazıları fabrikasyon olarak hatalı olup kısa sürede arıza verebilir. Tabii bu düşük bir ihtimal, kalite testlerinden hatalı geçmiştir falan.

Onu geçtim Vatan'dan neden bir şey alırsın senelerce diğer bütün sitelere göre 2 katı pahalı satıyorlar.
Ürünü aldığım zaman en uygun orada satılıyordu
Bu ülkede garanti kolay kolay para iadesi yapmaz, suçu genelde kullanıcıda bulur. Ben üretim kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum

İşlemcim nasıl bozuldu bilmiyorum sorunun ne olduğunuda bilmiyorum servisin bana tek dediği şey iade kabul edicez dediler
Ama degişim hakkım var yinede bana direk iade dediler.
Ama degişim hakkım var yinede bana direk iade dediler.

Geri
Yukarı