Vatan Bilgisayar Değişim Süreci

Mustafa..1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Vatan Bilgisayar'a değişim için ürün bıraktım. Bırakılan ürünün değişimi onaylanmaz ise ürünü gidip mağazadan mı alacağım yoksa eve kargo ile yolluyorlar mı? Müşteri hizmetlerini aradım sormak için,yaklaşık 12-13 dakika bekledim temsilciye bağlanmayınca kapattım telefonu. Sizlere sormak istedim, bilgisi olan var mı?

1. Olarak, Vatan bir teknik servis değil.
2. Vatan, sadece ürünü sizden alır, kargoya verir, o ürünün ithalatçısı, üreticisi, servisine gönderir.
Serviste arıza tespiti yapılır, tamir edilebilir ise tamir eder, Vatan'a geri yollar. Sizde gider, Vatan'dan alırsınız. Tamir edilemeyecek şey ise 0 cihaz ile değişim yapılır, elbet kullanıcı hatası yoksa :)

Burada tespit servisi ilgilendirir. Vatan sadece aracıdır. Servis değişim için onay verirse Vatan'a kağıt gider ve sana 0 cihaz verirler. Benim de başıma geldi. 2 defa sıfırı ile değişti kulaklığım. (Rampage SN-R2)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı