Vatan bilgisayar indirimleri ne zaman oluyor?

Sefacan

Hectopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayar'ın cumartesi pazar günü indirimi oluyor mu, yeni bilgisayar alacağım bazıları olmuyor diyor, hangi günler oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bekliyorum olmuyor kardeşim, bugün fiyatlarda 3-5 Lira bir düşüş oldu eğer bu sayılırsa :D

Vatan'ın sitesinde yazan fiyatlar Vatan bilgisayar çalışanlarına göre zaten %30 indirilmiş fiyatlarmış. Ben bilgisayarı toplarken adamlar bir fatura çıkardılar, benim çıkardığım listenin 1,5 katı. Sonra kafalarına göre "şimdi %30 indirimimizi uygulayalım" dediler, benim hafta içinde hesapladığım fiyata geldi. Yani bence biraz uydurmaca.

İndirim genelde PC bileşenleri dışındaki ürünlerde oluyor. PC bileşeni için ne zaman gitsem bana zaten %30 indirimli diyorlar. Bir ay boyunca takip ettiğim ürün sürekli arttı hiç düşmedi fiyatı dersin dolardan dolayı derler. Hatta geçen şöyle bir saçmalık oldu, netten yaptım listeyi topladım fiyatı gittim. Sorun yok kalem kalem her ürünün fiyatı aynı ama bir topluyorlar 40 küsur tl fazla çıkıyor. Tek tek hesap makinesiyle hesaplıyoruz 40TL az çıkıyor sonra baktım kdv diyor bilmem ne vergisi diyor. Her türlü kekliyorlar yani.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı