Vatan Bilgisayar %25 İndirimleri Ne zaman?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vatan'ın %25 indirimleri hem kendini hem de distribütörleri zor duruma sokuyor. Rekabet kurulu desen bu ülkede hiçbir zaman öyle bir kurum olmadı. Vatan artık hafta içi iş yapmaz oldu. İnsanlar, hatta Vatan çalışanları bile müşterileri hafta sonu indirimlerine yönlendiriyor.

//Sanalmarketim çok iyidir. Ankara'dan gelecek olması kargo masrafını etkilemez. Zaten her mağazada belli bir miktar alışveriş sonrası (genelde 50$) kargo ücretsizdir.

Aynen öyle. Ben de indirimi bilmeden önce hafta içi gidip monitör almıştım. %5 indirime geldi sadece + etraf oldukça boştu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ASUS P8Z77-V + i3 3220 alan birini gördüm. Soracaktım. DH'den mi aldın bu sistem tavsiyesini, diye. Annem vardı :D

Ben de monitör alırken %25 indirimi bekleyeceğim.

Enayi miyim :D 360 liraya almak varken neden 480 lira vereyim :D Vatan ta ta ta tammmm :D

Arkadaşlar %25 indirimden yararlanmak için illa kredi kartıyla alışveriş yapmaya gerek yok dimi ? Peşin olursa yaralanabiliyor muyuz?

Peşinde de aynı indirimi yapıyorlar istersen bir kısmını nakit bir kısmını taksitli de yapabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Tamamı nakit olması kaydıyla %25 indirimden yararlanırsınız.
Ben 3 hafta önce yarısını peşin yarısını taksitli olmak üzere ikiye böldürdüm herhangi bir sorun olmuyor :)

Sağolun gerçekten rahatladım internetten almak hiç istemiyordum kargoda kırılma ihtimali var diye. Şimdi gidip dokunarak görerek alacağım. Teşekkürler :)

Sanalmarketim Antalya'ya taşındı arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı