Vatan Bilgisayar Nasıldır?

HakkıUsta

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
uluslar arası pazarlama
Merhaba arkadaşlar, hayırlısıyla nisanın ilk haftası vatan bilgisayar'dan sistemimi alacağım. Daha önce toplatan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim. Sistemi kaç saat içinde topluyorlar ve kablolama yapıyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Ben 3 hafta önce vatan bilgisayardan imza kısmımda gördüğünüz bilgisayarı topladım. Gittiğinizde parçaları söylüyorsunuz onlar bir araya topluyor ve size soruyorlar "kasayı biz mi toplayalım eğer biz toplarsak 3-5 gün arasında bir toplama süreci var. Eğer siz toplarsanız parçalar sorunlu çıkarsa bu konu bizi alakadar etmez dediler. " Eğer toplamayı biliyorsanız kendiniz, kendinizin toplamanızı tavsiye ederim. Kendiniz toplayacaksanız anakartı evinize götürmeden önce orada işlemci soket pinlerinde bir yamukluk vs. bir hata var ise değiştiriniz.

Merhaba,

Ben 3 hafta önce vatan bilgisayardan imza kısmımda gördüğünüz bilgisayarı topladım. Gittiğinizde parçaları söylüyorsunuz onlar bir araya topluyor ve size soruyorlar "kasayı biz mi toplayalım eğer biz toplarsak 3-5 gün arasında bir toplama süreci var. Eğer siz toplarsanız parçalar sorunlu çıkarsa bu konu bizi alakadar etmez dediler. " Eğer toplamayı biliyorsanız kendiniz, kendinizin toplamanızı tavsiye ederim. Kendiniz toplayacaksanız anakartı evinize götürmeden önce orada işlemci soket pinlerinde bir yamukluk vs. bir hata var ise değiştiriniz.
bizim burdaki vatan aşırı derecede yoğun olmuyor hemen toplamazlar mı acaba?

Benim gözümün önünde yaptılar. 20 dakika civarı içinde sistemi hazır ediyorlar.
umarım benimde hemen toplayıp verirler. kendim toplamayı biliyorum ancak kabloları yanlış yere takmaktan korkuyorum.

Sadece pahalı indirimler haftasonu oluyor takip ediniz, yoksa bir kötü yanı yok.
Pahalı olmasıda dolardan yana.

bizim burdaki vatan aşırı derecede yoğun olmuyor hemen toplamazlar mı acaba?

umarım benimde hemen toplayıp verirler. kendim toplamayı biliyorum ancak kabloları yanlış yere takmaktan korkuyorum.
Bilmiyorum, ben Bursa'da oturuyorum oradaki vatan bilgisayar mağazasında bilgisayarı teknik servise götürüp toplatıyorlar. Sizin oradaki vatan bilgisayarı bilemem. Almaya gittiğinizde sorarsınız sizin için faydalı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı