Vatan Bilgisayar sanal USB kart dönüştürücüyü iade etmek

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım kulaklıkla beraber gelen dönüştürücü sebebiyle mikrofondan sadece cızırtı geliyordu ve ben de 3.5mm to USB dönüştürücü aldım. Aldığım kartta da çift jak girişi olduğu için işe yaramadı. Yani bir jak splitteri gidip USB ses kartına taktım ve bir işe yaramadı. Ürünü tekrar kutusuyla beraber koydum yırtmadan veya zarar vermeden. Fişi ve faturasıyla beraber mağazaya iade için gidebilir miyim, iade kabul ederler mi?

Aldığım ürün bu.

İade edebilirsem bunu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online aldıysanız iade edebilirsiniz. Mağazadan aldıysanız, kabul etmen zorunda değiller, müşteri memnuniyeti için isterlerse iade alırlar hocam.

Online aldıysanız iade edebilirsiniz. Mağazadan aldıysanız, kabul etmen zorunda değiller, müşteri memnuniyeti için isterlerse iade alırlar hocam.
Mağazadan aldım ve mağazaya iade etmeye gideceğim. Mağazada niye almıyorlar ki? Sonuçta ürün bir işime yaramadı ve memnun kalmadım. Kutusunu da açtığım gibi geri kapattım ve ürünü eskisi gibi yerine koydum.

Mağazadan aldım ve mağazaya iade etmeye gideceğim. Mağazada niye almıyorlar ki? Sonuçta ürün bir işime yaramadı ve memnun kalmadım. Kutusunu da açtığım gibi geri kapattım ve ürünü eskisi gibi yerine koydum.

Firmaların elinde olsa hiçbir zaman iade yapmazlar. Niye yapsınlar ki, paralarını almışlar. Müşteri memnuniyetini düşünen yok.

Online alışverişte iade hakkınızı tek sebebi, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da bu hak tüketiciye "Cayma hakkı" adı altında tanınmış olması. Yani firmalar Online alışverişte iade almak zorundalar.

Firmaların elinde olsa hiçbir zaman iade yapmazlar. Niye yapsınlar ki, paralarını almışlar. Müşteri memnuniyetini düşünen yok.

Online alışverişte iade hakkınızı tek sebebi, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da bu hak tüketiciye "Cayma hakkı" adı altında tanınmış olması. Yani firmalar Online alışverişte iade almak zorundalar.
İade için gittim fatura ve fiş sordular, verdim. Ek olarak kimlik kartı istediler, o yanımda olmadığı için veremedim. Şaşırdım. Yani faturada adım, soyadım, telefon numarama kadar yazıyor fakat kimlik kartı istediler. Üstelik TC No'yu da ezbere biliyorum, söyleyeyim diyince de kimlik kartı olmadan işlem yapamadıklarını söylediler. İade için gerçekten de kimlik kartı geçerli mi? İnanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı