Vatan Bilgisayar servis, 25 iş günü geçmesine rağmen sistem arızasını çözemedi

Bildirimi görünce heyecanlanmıştım hocam. THH süreci hangi aşamada?

Hala savunma geldi yazıyor e-Devlet'te

Bildirimi görünce heyecanlanmıştım hocam. THH süreci hangi aşamada?

Hocam sizi çok rahatsız ettim biliyorum fakat artık dava sonuçlandı son yazdığım mesaj üzerinden 1 ay geçmiş o 1 ayda Vatan Bilgisayar beni arayarak kasayı gelin alın yoksa noter huzurunda parçalarız dediler hemen kalkıp gittim aldım kasayı oradan da tüketici haklarına gittim. Bana biz sizin yerinizi dava açtık siz kasayı eve götürün kimse koliyi bile açmasın dediler. Bugün e-Devlet'e bakarken karara varıldı yazısını gördüm ama karar hala bana söylenmedi sanırım yakın zamanda söylenir herhalde değil mi? Bu arada şu ana kadarki yardımlarınız için teşekkür ederim ❤️

Son düzenleme:
Hala savunma geldi yazıyor e-Devlet'te

Hocam sizi çok rahatsız ettim biliyorum fakat artık dava sonuçlandı son yazdığım mesaj üzerinden 1 ay geçmiş o 1 ayda Vatan Bilgisayar beni arayarak kasayı gelin alın yoksa noter huzurunda parçalarız dediler hemen kalkıp gittim aldım kasayı oradan da tüketici haklarına gittim. Bana biz sizin yerinizi dava açtık siz kasayı eve götürün kimse koliyi bile açmasın dediler. Bugün e-Devlet'e bakarken karara varıldı yazısını gördüm ama karar hala bana söylenmedi sanırım yakın zamanda söylenir herhalde değil mi? Bu arada şu ana kadarki yardımlarınız için teşekkür ederim ❤️

Hocam neler olmuş öyle?

Ben bıraktığımda Vatan Bilgisayar 3 aydır ürünü tamir etmeye çalışıyordu, konu ne oldu da "alın yoksa parçalarız" a geldi :)

Ne demek hocam, böyle absürt bir durumun her detayını okurum bir daha ne zaman denk gelecek .d

Hocam neler olmuş öyle?

Ben bıraktığımda Vatan Bilgisayar 3 aydır ürünü tamir etmeye çalışıyordu, konu ne oldu da "alın yoksa parçalarız" a geldi :)

Ne demek hocam, böyle absürt bir durumun her detayını okurum bir daha ne zaman denk gelecek. D

Hocam bakar mısınız bugün karar elime geldi kabul etmemişler sanırım reddedildi kısmını görünce kalp krizi geçirdim resmen yazılan hiçbir şeyi anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sana bir akıl verim hiç boşuna kendini yorma düzgün bir servise götür bilgisayarını arızalı parçayı tespit etsinler o arızalı parçayı garantiye gönder yoksa seni bir 5 yıl daha beklersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı