Vatan Bilgisayar Yanlış Promosyon Kodu Gönderdi

alpknkc

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
17.02.2019'da Vatan Bilgisayar mağazasında bilgisayar topladım. Ekran kartı olarak Asus Rog Strix Rtx 2060 6 Gb aldım. Yanında oyun promosyonu olduğunu ve [email protected] adresine mail atmamı söylediler. Söylendiği gibi mail attım ve 2 gün sonra 2 adet promosyon kodu geldi. İlki Battlefield 5 veya Anthem alabileceğim bir koddu ve Battlefield 5'i aldım.

İkinci kod Call Of Duty Black Ops 4 koduydu. Bu kodu aktifleștirmek için maildeki bağlantıdan Asus'un sitesine girdim. Gerekli bilgileri doldurdum ve son sayfada benden aldığım ürünü listeden seçmemi ve ürün kutusunun resmini siteye yüklememi istedi. Fakat listede RTX2080'den GTX1060'a kadar her model varken sadece RTX 2060 modelleri yoktu. Bende Asus'a mail attım. RTX 2060 modellerinin kampanya dahilinde olmadığını söylediler. Tekrar Vatan Bilgisayar'a mail attım. Onlarda RTX2060'ın kampanya dahilinde olmadığını söylediler. Neden kod gönderdiniz diye sorduğumda cevap alamadım. Müşteri hizmetlerini aradım ve onlarda bu konuda destek sağlamadıklarını, mail atmamı söylediler.

Şimdi bir yanlış yapılmış belli. Ama Call Of Duty Black Ops 4 benim almak için kenara bütçe ayırdığım bir oyundu. Promosyon kodu gönderilince bende başka oyun aldım. Ama Call Of Duty Black Ops 4'u etkinleştiremedim. Vatan Bilgisayar'ın hatası yüzünden şu an mağdur oldum. Çünkü sistemi yeni topladığım için uzun bir süre oyun için bütçe ayıramayacağım. Bu konuda ne yapabilirim?

Büyük ihtimal otomatik mesaj olduğu için Black Ops 4 bulunuyordur. Size pek yasal olmasada bir önerim var. Eğer sadece ürün kutusunu istiyorsa beyaz kalemle 6 yı 8 e çevirip RTX 2080 yapın. İnternette GTX 1060 kutusunu GTX 1080 yapanları görmüştüm.

İki ucu b.klu değnek. %100 haklı olduğun halde ne yapabileceğini söylemek zor benim için. Arayıp ürüne geri vereceğini, şikayet edeceğini falan söyleyip blöf yapabilirsin, ne kadar yedirebileceğine bağlı. Konuştuğun kişi "Bir oyun altı üstü çok mu önemli ehüğeuğe..." gibisinden salak salak konuşup sinirini bozabilir, haberin olsun.

İki ucu b.klu değnek. %100 haklı olduğun halde ne yapabileceğini söylemek zor benim için. Arayıp ürüne geri vereceğini, şikayet edeceğini falan söyleyip blöf yapabilirsin, ne kadar yedirebileceğine bağlı. Konuştuğun kişi "Bir oyun altı üstü çok mu önemli ehüğeuğe..." gibisinden salak salak konuşup sinirini bozabilir, haberin olsun.
Altı üstü oyun diyeceklerini sanmam. Black Ops 4 çok pahalı :)

Büyük ihtimal otomatik mesaj olduğu için Black Ops 4 bulunuyordur. Size pek yasal olmasada bir önerim var. Eğer sadece ürün kutusunu istiyorsa beyaz kalemle 6 yı 8 e çevirip RTX 2080 yapın. İnternette GTX 1060 kutusunu GTX 1080 yapanları görmüştüm.
Ürünü listeden seçtikten sonra seri numarasınıda yazmam gerekiyor. O yüzden kabul etmiyor. Başka modellerle denedim. Daha resmi yüklemeden yanlış diyor.
Site üzerinden yazdım. Ayrıca mail olarak attım. Otomatik mesaj olduğunu sanmıyorum. Attıkları mailde benim aldığım ürünün seri numarası yazıyor ve bu ürüne istinaden bu kodu veriyoruz diye yazıyor. Seri numarası doğru, benim ürünüme ait.

Sonuna "salak salak" diye ekledim ya. :) Türkiye'de yaşıyoruz, söylediğim şeyin olma ihtimali olmama ihtimalinden daha yüksek bence. Umarım olmaz.
Sonuçta mailde benim ürünümün seri numarası ile ilişkilendirilmiș bir kod var. Bunu kampanya dahilinde değil diye kullanamıyorum. Burada benden kaynaklanan bir sorun yok. Vatan Bilgisayar'ın bunu çözmesi gerekmiyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı