Vatan Bilgisayar'a Parça Götürülüp Montaj Yaptırılır mı ?

efe yazgı

Kilopat
Daha fazla  
Yeni sistem topladım, sistem hazır ama bilgisayarı Vatan Bilgisayar'dan değil, başka bir yerden alacağım. Alacağım yer montaj yapmıyor. Peki ben bu sistemi Vatan Bilgisayar'dan almamama rağmen belli bir ücret karşılığında takarlar mı ?

NOT: Kendim aslında monte edebilirim fakat korkuyorum bir şey olur diye, mahalle bilgisayarcısına da güvenmiyorum o yüzden...

Son düzenleyen: Moderatör:
Mahalle bilgisayarcından bu kadar korkma, onlar genelde sana kalitesiz yavaş ürünleri, faiş fiyata satmalarıyla ünlüdür. Götürdüğün donanımları takarken bozma riskine girmezler. Profesyonel bir şekilde hizmet verdiklerinden. Örnek vermek gerekirse işlemcini takarken iğnesini yamultup işlemciyi bozarsa, parasını ödemek zorunda kalır. Sonuçta o işi sana hatır için yapmıyor karşılığını alıcak ! Technopat Ali Güngür ve Recep Baltaş vidyolarını izlersen, montajını yapamayacağın hiç bir donanım kalmaz. Zaten satın aldığın ve almakta bulunduğun bütün ürünler, en yüksek teknoloji kalitesiyle üretiliyor. Sen ürün montajlarını rahat tamamla diye, yüzlerce çalışan üretilen ürünlerin tasarımlarını güncelliyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı