Vatan Bilgisayar'da 1.5 haftada olan fiyat farkı

Michael Scofield

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir hafta gibi bir süre önce sistem toplamıştım kısa süre içinde almak için, 3611 tl gibi bir fiyat tutuyordu. Fakat 1.5 hafta içinde olan fiyat değişiklikleri nedeniyle topladığım sistemin fiyatı 3611TL'den 3721TL'ye çıktı. Dolar'a bakıyorum, bu kadar farkettirecek bir değişiklik yok. Sizce ne olabilir? Yine bir vatan indirimi mi gelecek? İndirim gelmeden fiyatlar şişirilip sonra indirim geldi diye insanları kandıracaklar mı?

Ayrıca hizlial.com hakkında ne düşünüyorsunuz? Bazı ürünler cidden iyi fiyata oluyor, ama internette okuduğumda ya bozuk yolluyorlarmış ya kutusu açık vs vs. Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir hafta gibi bir süre önce sistem toplamıştım kısa süre içinde almak için, 3611 tl gibi bir fiyat tutuyordu. Fakat 1.5 hafta içinde olan fiyat değişiklikleri nedeniyle topladığım sistemin fiyatı 3611 TL'den 3721 TL'ye çıktı. Dolar'a bakıyorum, bu kadar farkettirecek bir değişiklik yok. Sizce ne olabilir? Yine bir vatan indirimi mi gelecek? İndirim gelmeden fiyatlar şişirilip sonra indirim geldi diye insanları kandıracaklar mı?

Ayrıca hizlial.com hakkında ne düşünüyorsunuz? Bazı ürünler cidden iyi fiyata oluyor, ama internette okuduğumda ya bozuk yolluyorlarmış ya kutusu açık vs vs. Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

Öncelikle merhaba iyi akşamlar.
Soruna gelecek olursak ürünlerin tamamı dolar birimli olmayabilir . Euro da olabilir yada başka bir para birimide olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektronik pazarına vergi geliyor diye bir makale vardı , Vestel Casper gibi markaların ithal mallarla yarışamadığından dolayı ithal mallara vergi koyup güyya kendi urettiğimiz ürünleri bize satmak için itiraz etmesinden kaynaklı diye biliyorum.

Hizlial.com güvenilirdir. Bir çok ürün aldım ve memnun kaldım. Bu ürünlere MSI GE60'da dahil.

Hızlıal.com'dan sipariş vermeden önce mutlaka destekten stok durumunu sorunuz. 6-7 kez alışveriş yaptım; 2 ürünün stok olmamasına rağmen siparişi açıktı.

Bence alacaksanız yaz başını bekleyin hem alacağınız ürünler uçuzlar hem indirim yaparlar veya daha iyi ürünler çıkar bende yaz başını bekliyorum

hizlial dan 1 hafta önce bir sistem topladım hiç bir parçada açıklık yada bir eksik göremedim sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. İnternette olan şikayetlerde çok fazla haklısın bazen açık ürün gönderip iade vs. seni uğraştırabiliyorlar. Ben bir sıkıntı yaşamadım öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı