Vatan Bilgisayar'dan alınan ürün garantisinin aylar önce başlamış olması

Büyük ihtimalle sitedeki tarih ürünün Türkiye'ye giriş tarihi. O tarih genelde geçersiz oluyor. Faturanızın üzerinde yazan tarih ne ise o geçerlidir. Dizüstü bilgisayarlar için de aynısı geçerli. Ürünün seri numarasıysa kendi sitesinde sorgulama yapınca üretim tarihinden itibaren garantisi başlatılmış gözüküyor. Serviste fatura tarihi üzerinden işlem yapılır.
ancak bu ürün piyasaya çıkalı bir yıldan fazla oluyor ve aynı şekilde vatan bilgisayardan satın almış olduğum gtx 1050ti ekran kartının garanti başlangıç süresi aldığım tarihin tam 1 hafta öncesiydi.

Vatandan ürün almayınız diyoruz ama dinlemiyorsunuz. İade ürünleri satıyorlar.
Hocam vallahi vatan'dan çok fazla sayıda alışveriş yaptım bu sorunların hepsini yaşadım klavye aldım,ekran kartı aldım,kasa aldım ne aldıysam sorun yaşadım . Para iadesi yapmadılar bu fiyata kadar bir ürün satın alın dediler aldım siz siz olun VATAN BİLGİSAYAR'DAN hiç bir şey almayın.

En son aldığımda ekran kartı değişim verdi servis. Gittim benim ekran kartının kutusu ya açtılar ya da bana iade ürünü kakalamaya çalıştılar. Dedim bana kutusu kapalı ürün verin. Veremeyiz dediler. Hediye çeki kakalamaya çalıştılar. Onuda yediremediler. Paramı aldım çıktım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı