Vatan bilgisiayar ölü piksel değişimi

Phoenix620

Hectopat
Vatan Bilgisayar'dan bugün C24G1 monitör aldım. Alacağım zaman kapalı kutu yoktu bulunduğum şehirde. Ama mağazada açık kutu var idi gayet temiz duruyordu. Ben de ölü piksel var mı diye kontrol etmeye çalışıyordum ama ölü piksel testi ile değil. Orada hazır video vardı hoş gözüksün diye. Ben de abiye dedim ki ölü piksel testi yapabilir miyiz? Abi dedi ki internet yavaş ben de içimden ne alaka dedim. Aman neyse dedim gayet temiz gözüküyordu. 70 TL indirimle kutusu açıldığı için aldım. Eve geldiğimde tek umudum ölü pikselle karşılaşmamaktı ama öyle olmadı ekranın orta yerine yakın ölü piksel buldum. Eve geldiğimden beri sinir oldum. Ve abiye ölü piksel garantisini sorduğumda 5 ölü piksel sınırı olduğunu söylemişti ama internette herkes 1 ölü piksel dahi olsa Vatan'a değişim yaptığı için övüyorlardı. Ben ne yapabilirim? O küçücük noktayı gözumde büyüte büyüte kocaman oldu. Şu an değişim yapabilir miyim? Veyahut iade.

Monitörün boyutunun küçük (ya da büyük) geldiğini (başka sudan sebepler de iş görür) söyleyin ve yasal iade hakkınızı kullanın. Ölü pikselden bahsederseniz servis, vs. bir ton uğraştırırlar.

Ürünün üzerindeki ambalaj vs. üzerinden ne çıktı ise.
Yani ürünü sana nasıl verdilerse o halde kutusuna koyup faturasıyla birlikte o abiye git ve ürünü iade etmek istiyorum de.
Almam derse yetkilinizi çağırın görüşmek istiyorum de.
14 gün içinde iade hakkın var 14 günü geçtiyse almazlar.

Ürünün üzerindeki ambalaj vs. üzerinden ne çıktı ise.
Yani ürünü sana nasıl verdilerse o halde kutusuna koyup faturasıyla birlikte o abiye git ve ürünü iade etmek istiyorum de.
Almam derse yetkilinizi çağırın görüşmek istiyorum de.
14 gün içinde iade hakkın var 14 günü geçtiyse almazlar.
Şuan bahanesiz iade hakkım varmı?

Geri
Yukarı