Vatan Gaming Studio Sistemleri Alınır Mı?

Kniftie

Centipat
Makaleler
1

Merhaba ben vatan bilgisayardan bu iki kasadan birini satın alacağım ancak kasalar iyi mi yoksa değil mi emin olamadım. Bu kasalar alınmaya değer midir, güncel AAA oyunlarda yüksek ayarlarda kaç FPS alırım ve bu iki kasadan hangisini tavsiye edersiniz? Ayrıca bunlara uyumlu olabildiğince uygun fiyatlı bir monitöre ihtiyacım var önerirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rx590 hatta 1660ti den bile daha iyidir 2060. O yüzden 2060 olması şart benim için alabileceğim en iyi bu kart çünkü. 2070e ulaşamıyorum. Bunun dışında 5700 ve 5700xt kaça çıkacak bilmiyorum tabi bu kartları beklersem vatanın kampanyasını da kaciracagimdan korkuyorum. 2700 tl lik kart 2100 tl ye geliyor bu kampanya ile.
RX 580 olmaz mı zaten kafa kafaya ekran kartları

Rx 580 ile rtx 2060 kafa kafaya mı diyorsun ? Ciddi olamazsın.
Kusura bakmayın ben bi an 1060 sandım.
Rx590 hatta 1660ti den bile daha iyidir 2060. O yüzden 2060 olması şart benim için alabileceğim en iyi bu kart çünkü. 2070e ulaşamıyorum. Bunun dışında 5700 ve 5700xt kaça çıkacak bilmiyorum tabi bu kartları beklersem vatanın kampanyasını da kaciracagimdan korkuyorum. 2700 tl lik kart 2100 tl ye geliyor bu kampanya ile.
Ben 1060 sanmıştım bu kartı. Eğer 2060lı ise alın bence

vatan pişmanlıktır beni kötü durumda bıraktı senide bırakmasın şikayetvar diye bir site var ne kadar şikayete geri döndüklerini görebilirsin
Ben yakın zamanda şu sistemi alıcağım.https://www.vatanbilgisayar.com/vatan-gaming-studio-tavsiye-sistemi-intel-9400f-asus-rtx2060-asus-b365mk-8gb-ram.html?OM.zn=category_topsellers_productpage-w21&OM.zpc=VTNVGSASUS/I5%20-%2005
Alsam ne gibi sorun çıkabilir ki ?

Sent from my PRA-LX1 using Technopat mobile app

Ben yakın zamanda şu sistemi alıcağım.https://www.vatanbilgisayar.com/vatan-gaming-studio-tavsiye-sistemi-intel-9400f-asus-rtx2060-asus-b365mk-8gb-ram.html?OM.zn=category_topsellers_productpage-w21&OM.zpc=VTNVGSASUS/I5%20-%2005
Alsam ne gibi sorun çıkabilir ki ?

Sent from my PRA-LX1 using Technopat mobile app
valla ben vatandan bir ürün aldım çok hatalı çıkmasına rağmen bir türlü değişim veya para iadesi yapmadılar sorunlarımı çözemedikleri halde seçim size kalmış daha iyi müşteri memnuniyeti olan yerler tercih etmenizi öneririm vatandan nefret ediyorum bana yaptıklarından dolayı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı