Vatanbilgisayar servis süresi ne kadar sürer?

katryterry56

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, işlemcimi fazla ısınma sorunu ile vatan servise verdim. 15 gün içerisinde olayın sonuçlanacağı ve kullanıcı hatası mı üretim hatası mı bunun belirleneceği söylendi 15 gün sürer mi bu süreç? 15 gün uzun bir süre yoksa daha kısa sürede sonuçlanır mı bilgisi olan var mı?

Paşaların keyiflerine ve doluluğuna göre değişiyor o işlem. Ben herhangi bir Vatan teknik servisinin dop dolu, birçok işle ilgilendiğini daha görmedim. 3-4 iş günü içerisinde ulaşırlar bence size.

İşlemciniz fazla ısınıyorsa bu zaten sizden kaynaklı bir durumdur (yetersiz soğutma, kalitesiz soğutucu, hava akışının kötü olması vs.). İşlemcinin kendisini servise niye gönderiyorsunuz?

Servisin yapacağı tek şey de gönderdiğiniz işlemciyi test amaçlı çalıştırıp "bunda sorun yok" deyip size geri göndermek olacak.

Geri geldiğinde ise hayatınızda hiçbir şey değişmeyecek 1 hafta 10 gün bilgisayarsız takılırsınız artık kafa tatili olur 😂

Son düzenleme:
İşlemciniz fazla ısınıyorsa bu zaten sizden kaynaklı bir durumdur (yetersiz soğutma, kalitesiz soğutucu, hava akışının kötü olması vs.). İşlemcinin kendisini servise niye gönderiyorsunuz?

Servisin yapacağı tek şey de gönderdiğiniz işlemciyi test amaçlı çalıştırıp "bunda sorun yok" deyip size geri göndermek olacak.

Geri geldiğinde ise hayatınızda hiçbir şey değişmeyecek 1 hafta 10 gün bilgisayarsız takılırsınız artık kafa tatili olur 😂
İşlemci ilk geldiğinde böyleydi zaten işlemci fanı değişimi olsun macun değişimi olsun hepsini fazlasıyla sağladım kasa hava akışıda gayet iyi bunu tam olarak nerden çıkardınız ?

Geri
Yukarı