Vatan'dan alınan ASUS VG24VQR monitör ghosting yapıyor

Varsayılan ayar 60 zaten. Servise video kanıtıyla göndermem gerekecek sanırım. :/

Hocam benim monitörümde Samsung VA panel ama böyle yapmıyor.

Varsayılan ayar 60 zaten. Servise video kanıtıyla göndermem gerekecek sanırım. :/

TestUFO: Ghosting şurada test yaparsanız ve video çekip bize atarsanız daha net ve iyi olur. Bu da benim testim farklı bir harita ama aynı tablo. Streamable Video

Son düzenleme:
Hocam benim monitörümde Samsung VA panel ama böyle yapmıyor.

TestUFO: Ghosting şurada test yaparsanız ve video çekip bize atarsanız daha net ve iyi olur. Bu da benim testim farklı bir harita ama aynı tablo. Streamable Video
Kutulamıştım hocam çoktan. Videoyu flash belleğe atıp servise verdim. Gelişmeleri yazacağım buraya.

Hocam direk 14 günlük iade hakkınızı kullanın.
Mağazadan aldığım için öyle bir hakkım yokmuş maalesef. Servis iade raporu verirse iade edilebiliyormuş.

Kutulamıştım hocam çoktan. Videoyu flash belleğe atıp servise verdim. Gelişmeleri yazacağım buraya.

Mağazadan aldığım için öyle bir hakkım yokmuş maalesef. Servis iade raporu verirse iade edilebiliyormuş.

İade edemezsiniz o VA panellerin bir sorunu. Sadece ASUS'ta biraz fazla gibi. Yani ghost istemiyorsanız ya 6K üstü bir VA panel almalıydınız ya da IPS veya TN panel.

İade edemezsiniz o VA panellerin bir sorunu. Sadece ASUS'ta biraz fazla gibi. Yani ghost istemiyorsanız ya 6K üstü bir VA panel almalıydınız ya da IPS veya TN panel.
Ghosting yaşadığım anı flash belleğe yükleyip servise tekrar verdim, bu sefer iadeyi kabul ettiler. Ama taksitle aldığım için 4 ayda yatacak parası, onun yerine Vatan'dan başka bir monitör almaya karar verdim. Şu nasıl sizce? LG 23,8" 24GN65R-B 1Ms 144Hz FHD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı