Vatan'dan alınan ve 5 gündür gönderilmeyen RX 6800 iade edilebilir mi?

Daha fazla  
Herkese merhaba, Vatan Bilgisayar'dan MSI RADEON RX 6800 GAMING Z 16G V1 16GB GDDR6 256Bit AMD Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu ekran kartını aldım. Ancak bir türlü gönderilmiyor 5 gün oldu bu ekran kartından cayma hakkımı kullanarak şu ekran kartını alsam mı diye düşünüyorum. Amazon.com.tr sizce değer mi birisi yorumda coil whine olduğunu ve sürekli iade etmek zorunda kaldığını söylemiş bir sıkıntı olur mu? Ayrıca MSI RX6800 ekran kartını 16000TL'ye aldım bu ekran kartını da 19.500 TL'ye almış olacağım.

Mantıklı bir seçim olur hocam, çok sağlam kart 6900 XT, bir de coil whine gibi basit bir sorun bile yaşasanız Amazon koşulsuz destek sağlar size

NVIDIA 4000 ve AMD 7000 serisi kartlar haricinde sıfır ekran kartı almak gereksiz masraf. 2. elde çok daha ucuza tepe modelini alırsın. Sapphire cırt.

Yaklaşık yarı fiyatına 2. elde bulursun 6900 XT'yi.

2. el aldığın herhangi bir ürüne güveniyor musun? Yarı fiyatı ama nasıl kullanıldı? O ekran kartının ömrü ne kadar kaldı garantisi var mı? 1 yıl içinde elinde patlama ihtimali bile var her türlü sıfır almak daha mantıklı bence zaten şimdi aldım iadesini yapıp.

2. el aldığın herhangi bir ürüne güveniyor musun? Yarı fiyatı ama nasıl kullanıldı? O ekran kartının ömrü ne kadar kaldı garantisi var mı? 1 yıl içinde elinde patlama ihtimali bile var her türlü sıfır almak daha mantıklı bence zaten şimdi aldım iadesini yapıp.

Sen bilirsin. Para senin paran. İstediğin gibi harca.

Facebook'ta güvenilir satıcılar var. Mining yapıldıysa yapıldı diyor. Kart ne zaman alındı, kaç derece, ne kadar kullanıldı, ne kadar garantisi kaldı hepsini belirtiyorlar. Bazıları ise 10 gün içerisinde iade de alıyor.

2. el piyasası iyi durumda. Öcü gibi bakmamak gerek. Sıfır gibi 3 fanlı XFX RX 6600 XT'yi 4200 TL'ye aldım. 7 ay kullandım sattım. Taş gibiydi. 6000 TL'ye de Red Devil RX 6700 XT aldım. Birkaç aydır da bunu kullanıyorum. Bu da taş gibi.

Kimden ve nereden aldığını bileceksin 2. elde. Facebook'ta 30 bin kişinin bulunduğu grupta, yüzlerce binlerce satış yapmış adam ne seni dolandırır, ne de mining yapılan karta yapılmadı diye satar.

Yeni konular

Geri
Yukarı