Vatan'dan hazır PC alınır mı?

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu iki sistem arasında kaldım. Fiyat tek tek toplamayla daha yukarıda çıkıyor. Siz olsaydınız alır mıydınız? Bu sisteme alternatif öneriniz var mı 6000-6500 bandında(RTX 2060'lı) sistem öneriniz.

Not: Taksitle alınacaktır, bunu da göz önünde bulunduralım.

Sistemler güzel ama.
Arkadaşlarım hazır sisteme niye B450 serisi koymazlar elindeki diğer anakartları satmak için mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, şu iki sistem arasında kaldım. Fiyat tek tek toplamayla daha yukarıda çıkıyor. Siz olsaydınız alır mıydınız? Bu sisteme alternatif öneriniz var mı 6000-6500 bandında(RTX 2060'lı) sistem öneriniz.

Not: Taksitle alınacaktır, bunu da göz önünde bulunduralım.

Toplamayla biraz araştırma ile aynı fiyata daha iyisi alınabilir hazır sistem alınmaz çünkü kasa kapağı açıldığında garantisi bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bana parçalar çok kalitesiz gelmedi. İtopyada aynı fiyat aralığında çok daha markasız sayılacak ürünler var. Kasa olarak xigmatec tabiki daha iyidir. İki seçenek arasında kaldım. Ekran kartı çok pahalı 2600 e sayıyor ekran kartını. Piyasada 3000 in altında rtx 2060 yok. Yada ben bulamadım. Uygun fiyat performans kasa tavsiyeniz var mı?
Hazır kasalarda genellikle anakartları çok düşük tutuyorlar fiyatı düşürmek için. Kendiniz toplamanız daha iyi olacaktır.
zaten f/p kasa olduğu için yüksek anakart takamam bu sisteme fiyatı şişirecektir.
Taksitle tek tek toplayin bence hazir sistemler ya dandik PSU ya da dandik ekran karti koyuyorlar fiyati dusuk tutmak icin.
ekran kartları bilindik markalar, biri asus dual, diğeri msi oyuncu serisi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı