Vatan'dan hazır PC alınır mı?

Vatan %50 -100 koysa bile emsal sitelerden ve tek tek toplamaktan daha ucuza sistemi satıyor. 45 gündür takip ediyorum en uygun sistemler Vatan'da satılıyor. Ara ara kampanya filan denk gelirse diğer siteler 100 200 aşağıya satıyor. Ama tek tek toplamaktan daha kârlı sistemler var.
Sistem alındı vatandan, gelince yorum yazarım.

Sıkıntı olmaz reis. Sistem toplanıyordur. Benim sistemi Kargoya vermişler ups ile. Tahmini teslimanat 1 haziran diyor. Çok yavaş ups. Mng filan olsaydı bugün sistemi kurup testlerini yapıyor olacaktım. Ya cuma ya pazartesi gelecek büyük ihtimalle.

hayır
vatan,teknosa vb. gibi markalar Ürün Fiyati +%50 veya %150 gibi bir kar marjı koyar sebebide okadar elemanın maaşı.
aynı sistemi git internetten bi topla fiyat farkına bak.
Alakası yok hazır sistemler çok uygun
Dostum siparişim onaylanmadı henüz, aldığım üründe stokta kalmadı. Bir sıkıntı çıkarmasınlar. Sende durum nedir?
Gel astoria avm ye ben sana toplim sistem

Dostum siparişim onaylanmadı henüz, aldığım üründe stokta kalmadı. Bir sıkıntı çıkarmasınlar. Sende durum nedir?

Pazar günü öğlen ups getirdi. Final sınavları sebebiyle fazla test yapamadım. Sistem kurulu bir şekilde geldi. Sadece ekran kartı ayrı olarak geldi. ( Ekran kartı ağır iyi ki öyle gelmiş). Onu taktım. Freedos olarak geldiğini bildiğim için önceden USB ye Windows 10 kurmuştum. Onu yükledim. Ekran kartı driverını yükledim. Bios'da Ram MHz'yi ayarladım (2333 den 3000 MHz ye). Sonra 1 saat filan takıldım şimdilik sıkıntı yok. Dediğim gibi önemli sınavlarım var onlara zaman ayırdığım için pazar gününe kadar (hem monitörde daha gelmedi o da gelsin) sistemi kullanamıyorum. Keşke corona başladığında 75 gün önce alsaydım :( 10 senelik laptobuma göre çook hızlı. İnşallah bir sorun çıkmaz.

Not: Diğer donanımların da orjinal kutuları gelmekte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı