VDSL 35Mbit düşük hız

Modemi eklemeyi unuttum. Modemden dolayıda olabilir ama muhtemelen değil. Sen yinede yenisini alıp dene. Sorunun çözülebilir. He bu arada altyapın da alacağın maksimum hız 80 mbps gösteriyor. TT de o hızda sürünüyorsun. İSS değiştirsen en az 50 veya 75 mbps hız alabilirsin.
Diğer iss lerde TT altyapısını kullanıyor oturduğum yerde. Daha 35mbit hizmet veremiyor iken 75mbite çıkmak mantıklı gelmiyor. Yorum için teşekkürler.

Diğer ISS'lerde TT altyapısını kullanıyor oturduğum yerde. Daha 35Mbit hizmet veremiyor iken 75Mbit'e çıkmak mantıklı gelmiyor. Yorum için teşekkürler.

Altyapı TT olunca TT hizmet vermiyor. Aldığınız ISS'ninde kendine göre altyapısı var. Ben Türk Telekom kullandım 3 4 yıl. 0.40 dowload alıyordum. Yine TT'nin altyapısını kullanan TurkNet'e geçtim. Şu an 75 Mbps hız alıyorum. Hemde kesilme kopma vs. olmadan. Sadece TT altyapısını kullanıyorlar. Hizmeti, hızı yine ISS veriyor. TurkNet'i veya TT altyapısın kullanan diğer ISS'lere geçerseniz kat kat daha iyi hizmet alacağınıza eminim. Dediğim gibi bu altyapıyla TT'de sürünüyorsunuz bence.

Servis sağlayıcınız tarafından size tanımlanan 36 Mbit download hattınızın kaldıracağı 80 Mbit download. Eğer internet servis sağlayıcınızla görüşürseniz değerlerinizi yükselttirebilirsiniz. Hızınız internet servis sağlayıcınız tarafından arttırılmadığı sürece beklemek yanlış olur. Ayrıca buna ek sorununuz olarak alt yapıda oluşan kayıplar, sinyal gücü duruma etki etmektedir. İlle buradaki değerleri kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Sinyal kaybı varsa buradaki değerleri alamamanız da sözkonusu olabilir.

Modemi eklemeyi unuttum. Modemden dolayıda olabilir ama muhtemelen değil. Sen yinede yenisini alıp dene. Sorunun çözülebilir. He bu arada altyapın da alacağın maksimum hız 80 mbps gösteriyor. TT de o hızda sürünüyorsun. İSS değiştirsen en az 50 veya 75 mbps hız alabilirsin.
Modemde değiştirdim sorun aynı :d bıktım artık bugün neredeyse 3 saattir uğraşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı